Jabłkowo - Cynamonowy Aromat czyli Krem do rąk Apple & Cinnamon Hand Cream od Oriflame

poniedziałek, kwietnia 27, 2015

Witajcie
Pewnie większość z Was przez obowiązki w domu, czy też zabiegi chemiczne jakim jest choćby zmywanie paznokci co równa się kontakt ze zmywaczem do paznokci miała bardzo wysuszone dłonie. 
Właśnie w okresie mojego lakieroholizmu, gdy dużo malowałam paznokcie i non stop próbowałam nowe lakiery moje dłonie, a szczególnie skórki wokół paznokci były mocno wysuszone, te czasy minęły, bo jakby to powiedzieć "Jestem w trakcie zmiany profesji i długie i pomalowane paznokcie chwilowo bardzo mi przeszkadzają", ale wracając, nawet gdy już przestałam katować dłonie i paznokcie różnymi zmywaczami i środkami chemicznymi moje dłonie przez długi czas nie mogły się pozbierać po takim "horrorze" jaki im wtedy zgotowałam. 
Zużyłam wiele różnych specyfików do rąk, z różnym skutkiem, ale najlepszy wtedy okazał się Krem do Rąk z Oriflame Apple & Cinnamon, który z przyjemnością Wam teraz przedstawię i krótko zrecenzuję.


Czerwona tubka łatwo mieści się w torebce, więc możemy go nosić ze sobą niemal wszędzie, choć ja stosowałam go wtedy tylko będąc w domu, zakładałam wtedy dodatkowo rękawiczki bawełniane z Rossmana.


75 ml w cenie 12,50 zł to nie dużo tym bardziej, że w porównaniu z kremem od firmy X (nie będziemy tu robić nikomu negatywnej reklamy) te niecałe trzynaście złoty za dobre nawilżenie i widoczne efekty po tygodniu stosowania dwa razy dziennie to na prawdę groszowa sprawa, krem jest z edycji świątecznej roku 2014, ale specjalnie sprawdzałam czy jest dalej dostępny i tak, jest dostępny choć nie ma go w katalogu Orfilame.


Krem o delikatnie różowym kolorku. Dzięki kremowej konsystencji szybko się wchłania.  Genialnie pachnie jak świeżo wyciągniętą z pieca szarlotką i co najważniejsze super nawilża. Suche dłonie i zmasakrowane skórki wokół paznokci zostały odżywione i nawilżone.

Pozdrawiam i spokojnego wieczoru.

You Might Also Like

1 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.