poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Jabłkowo - Cynamonowy Aromat czyli Krem do rąk Apple & Cinnamon Hand Cream od Oriflame

Witajcie
Pewnie większość z Was przez obowiązki w domu, czy też zabiegi chemiczne jakim jest choćby zmywanie paznokci co równa się kontakt ze zmywaczem do paznokci miała bardzo wysuszone dłonie. 
Właśnie w okresie mojego lakieroholizmu, gdy dużo malowałam paznokcie i non stop próbowałam nowe lakiery moje dłonie, a szczególnie skórki wokół paznokci były mocno wysuszone, te czasy minęły, bo jakby to powiedzieć "Jestem w trakcie zmiany profesji i długie i pomalowane paznokcie chwilowo bardzo mi przeszkadzają", ale wracając, nawet gdy już przestałam katować dłonie i paznokcie różnymi zmywaczami i środkami chemicznymi moje dłonie przez długi czas nie mogły się pozbierać po takim "horrorze" jaki im wtedy zgotowałam. 
Zużyłam wiele różnych specyfików do rąk, z różnym skutkiem, ale najlepszy wtedy okazał się Krem do Rąk z Oriflame Apple & Cinnamon, który z przyjemnością Wam teraz przedstawię i krótko zrecenzuję.


Czerwona tubka łatwo mieści się w torebce, więc możemy go nosić ze sobą niemal wszędzie, choć ja stosowałam go wtedy tylko będąc w domu, zakładałam wtedy dodatkowo rękawiczki bawełniane z Rossmana.


75 ml w cenie 12,50 zł to nie dużo tym bardziej, że w porównaniu z kremem od firmy X (nie będziemy tu robić nikomu negatywnej reklamy) te niecałe trzynaście złoty za dobre nawilżenie i widoczne efekty po tygodniu stosowania dwa razy dziennie to na prawdę groszowa sprawa, krem jest z edycji świątecznej roku 2014, ale specjalnie sprawdzałam czy jest dalej dostępny i tak, jest dostępny choć nie ma go w katalogu Orfilame.


Krem o delikatnie różowym kolorku. Dzięki kremowej konsystencji szybko się wchłania.  Genialnie pachnie jak świeżo wyciągniętą z pieca szarlotką i co najważniejsze super nawilża. Suche dłonie i zmasakrowane skórki wokół paznokci zostały odżywione i nawilżone.

Pozdrawiam i spokojnego wieczoru.

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia