środa, 22 kwietnia 2015

KARES Bain Monoi szampon do włosów zniszczonych

Witajcie,
Przepraszam za ponad tygodniową nieobecność, ale było trochę komplikacji w moim życiu, czasu było brak i niestety ani chwili by coś dla Was napisać, ale obiecuję poprawę.
Nie przedłużając dziś przygotowałam dla Was recenzję szamponu, który dostałam w zeszłym roku jeszcze na spotkaniu blogerek z poprzednim blogiem i przyznam szczerze nie było okazji by zacząć go używać/testować aż do teraz gdy zaczęłam chodzić na basen i potrzebowałam szamponu w małej zgrabnej buteleczce by łatwo zmieścić ją w torbie. 
Przedstawiam z przyjemnością KARES Bain Monoi szampon przeciw wysuszaniu się włosów z olejkiem monoi Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim jak Bain Monoi, ale nie żałuje że na coś takiego wpadłam bo jako składnik szamponu do włosów sprawuje się znakomicie. Ma śliczny egzotyczny zapach przypominający odrobinę banana z jakąś domieszką, włosy są miękkie i pachnące, tym bardziej, że stosuje go po basenie, a basen to akurat w moim przypadku spotkanie z chlorem, który dodatkowo wysusza włosy i ciało.


Biała butelka z dość twardego plastiku o pojemności 250 ml idealnie nadaje się do torby czy walizki w której nie jest zbyt dużo miejsca, koszt szamponu to coś około 20 zł, ale niestety nie wiem gdzie można go dostać poza internetem oraz hurtownią kosmetyczną w Rybniku, która w większości sprzedaje produkty firmy Kallos.


Zamknięcie na klik ułatwia użytkowanie produktu, a cena nie powinna odstraszać ponieważ szampon jest bardzo wydajny, mnie przy użytkowaniu 3 razy w tygodniu bo tyle chodzę na basen z łatwością wystarczył na ponad dwa miesiące.

Pozdrawiam gorąco.

2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia