środa, 6 maja 2015

13 Faktów czyli Poznaj bliżej autorkę "Magazynu Internetowego - W Trampkach Do Celu"

Witajcie,
Dziś o bardzo wczesnej porze bo mój Kamil na 6 do pracy więc wstałam wcześnie, a zasnąć bez niego nie mogę tym bardziej dziś gdy doskwiera ból nadwyrężonego kolana, ale nie o tym dzisiaj.
Jestem z Wami troszkę ponad miesiąc,lecz w samej blogosferze o wiele dłużej, mało kto kojarzy mnie z poprzednich blogów a co za tym idzie praktycznie nic o mnie nie wiecie to też postanowiłam się odrobinę przed Wami odsłonić i przygotowałam taki dość osobisty post.
Serdecznie zapraszam 
13 Faktów o mnie :)
 1. Urodzona 19 sierpnia 1992 roku w Żorach.
 2. Duże dziecko, pomimo zwiększającej się liczby oczek cały czas wewnątrz jestem małą i dość często rozkapryszoną dziewczynką.
 3. Kocham horrory, nawet temat pracy maturalnej wybrałam pod tym kątem.
  "Horror jako zjawisko kulturowe".
 4. Ulubione buty to oczywiście trampki, nieważne czy niskie czy wysokie, czy firmowe czy najtańsze z targu, Trampki to najlepsze i najwygodniejsze buty na świecie. 
 5. Zodiakalna Lwica.
 6. Jestem uczulona na każdy orzech świata oprócz kokosa i pistacji.
 7. Uwielbiam komiksy Marvel'a, mogłabym je czytać non stop, a moim ulubieńcem jest Iron Man.
 8. Fobie? Niestety posiadam trzy, dwie z nich są normalne to lęk wysokości i klaustrofobia, ale trzecia to maksymalny powód do wstydu :(, boje się klaunów i nie jest to żart. Tak wiem dla wielu to śmieszne i żałosne, ale przyznajcie, kto normalny maluje sobie w ten sposób twarz? Tylko ktoś kto chce coś ukryć.
 9. Nienawidzę używek, szczególnie papierosów nigdy nie paliłam, nie palę i palić nie będę omijam palaczy szerokim łukiem.
 10. Cenie prostotę i nienawidzę przesady, w każdej dziedzinie życia.
 11. Black, Red, White to moje kolory.
 12. Marzy mi się długa podróż po całym świecie, wierze że przy moim Kamilu to szybko nadejdzie.
 13. Muzyka
  To jest to co pomaga nam wszystkich w trudnych chwilach, niestety na niczym nie gram, prób nauki gry na perkusji i gitarze elektrycznej było wiele, ale każda kończyła się niestety niepowodzeniem, ale nigdy z niej nie zrezygnowałam kocham ją a starą anglojęzyczną muzykę rockową szczególnie jest jak mój charakter z pazurem \m/.
    
Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia