Czy trampki mogą być eleganckie?

piątek, maja 08, 2015

Witajcie,
Dziś będzie modowo, już wyjaśniam, dlaczego moda zagościła na blogu W trampkach do Celu.
Stali czytelnicy za pewne wiedzą iż kocham trampki, mogłabym je nosić cały rok i do każdej stylizacji. Niestety nie w każdej pracy można chodzić ubranym jak się chce bo trzeba zachować renomę firmy. Trochę ponad rok temu dostałam się na staż w biurze rachunkowym to niestety oznaczało, że nie będę mogła nosić kolorowych T-Shirtów, poszarpanych Jeansów i zwyczajnych trampek, dlatego też postanowiłam poszperać w szafie i Internecie, co mogę zrobić by na okres stażu nie musieć całkowicie rezygnować z moich kochanych trampeczek i nadać im odrobinę elegancji.
W zeszłe lato te rady, które znalazłam w Internecie bardzo mi pomogły i mogłam wyglądać stosownie do miejsca pracy, a dziś przekaże to wszystko Wam, może komuś przydadzą się takie stylistyczne porady od kompletnej amatorki.
Z pewnością blogerki i blogerzy modowi przyznają mi rację, że już dawno trampki przestały być obuwiem nieeleganckim, ale trzeba wiedzieć co zrobić by wydobyć z nich ekskluzywny look.
Trampki są noszone przez mężczyzn i kobiety w różnym wieku, młodzież zakłada je do wszystkiego a starsze pokolenia często z nich rezygnują lub właśnie nadają trampkom elegancji i podnoszą tym bucikom rangę.
Podstawowym warunkiem, by czuć się stylowo w trampkach jest wybór odpowiedniego modelu. Nie ma potrzeby czuć się "zwyczajnie", "codziennie" i "casualowo" w markowych trampkach lub sneakersach.
Co zrobić by nadać trampkom trochę więcej elegancji? 
Już mówię. Noś je z nieco bardziej eleganckimi elementami niż poszarpane szorty, na przykład załóż do nich żakiet, trencz, płaszcz lub koszulę.

 
Zwróć uwagę na materiały - wybierając te bardziej eleganckie jak skóra, jedwab, kaszmir czy nawet modne obecnie wełniane swetry ze złotą nitką - dodajesz stylizacji ekskluzywnego charakteru.  

Prosty zamiast obcisły - zakładając spodnie o prostej nogawce lub spódnicę tubę o prostym fasonie sprawiasz, że Twoja stylizacja nabiera więcej animuszu i pozostawiaj przestrzeń dla wyobraźni. Obcisłe nogawki niestety nie mają tej dojrzałości stylu i pewności siebie. Czym byłaby stylizacja bez pasującej do całości ekskluzywnej torebki.


*Użyte zdjęcia zostały pobrane z przypadkowych strony i są ogólnodostępne dla każdego użytkownika Internetu. 

A jak Wy postrzegacie trampki, odważyłybyście się skompletować je z elegancką stylizacją?
Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.