piątek, 8 maja 2015

Czy trampki mogą być eleganckie?

Witajcie,
Dziś będzie modowo, już wyjaśniam, dlaczego moda zagościła na blogu W trampkach do Celu.
Stali czytelnicy za pewne wiedzą iż kocham trampki, mogłabym je nosić cały rok i do każdej stylizacji. Niestety nie w każdej pracy można chodzić ubranym jak się chce bo trzeba zachować renomę firmy. Trochę ponad rok temu dostałam się na staż w biurze rachunkowym to niestety oznaczało, że nie będę mogła nosić kolorowych T-Shirtów, poszarpanych Jeansów i zwyczajnych trampek, dlatego też postanowiłam poszperać w szafie i Internecie, co mogę zrobić by na okres stażu nie musieć całkowicie rezygnować z moich kochanych trampeczek i nadać im odrobinę elegancji.
W zeszłe lato te rady, które znalazłam w Internecie bardzo mi pomogły i mogłam wyglądać stosownie do miejsca pracy, a dziś przekaże to wszystko Wam, może komuś przydadzą się takie stylistyczne porady od kompletnej amatorki.
Z pewnością blogerki i blogerzy modowi przyznają mi rację, że już dawno trampki przestały być obuwiem nieeleganckim, ale trzeba wiedzieć co zrobić by wydobyć z nich ekskluzywny look.
Trampki są noszone przez mężczyzn i kobiety w różnym wieku, młodzież zakłada je do wszystkiego a starsze pokolenia często z nich rezygnują lub właśnie nadają trampkom elegancji i podnoszą tym bucikom rangę.
Podstawowym warunkiem, by czuć się stylowo w trampkach jest wybór odpowiedniego modelu. Nie ma potrzeby czuć się "zwyczajnie", "codziennie" i "casualowo" w markowych trampkach lub sneakersach.
Co zrobić by nadać trampkom trochę więcej elegancji? 
Już mówię. Noś je z nieco bardziej eleganckimi elementami niż poszarpane szorty, na przykład załóż do nich żakiet, trencz, płaszcz lub koszulę.

 
Zwróć uwagę na materiały - wybierając te bardziej eleganckie jak skóra, jedwab, kaszmir czy nawet modne obecnie wełniane swetry ze złotą nitką - dodajesz stylizacji ekskluzywnego charakteru.  

Prosty zamiast obcisły - zakładając spodnie o prostej nogawce lub spódnicę tubę o prostym fasonie sprawiasz, że Twoja stylizacja nabiera więcej animuszu i pozostawiaj przestrzeń dla wyobraźni. Obcisłe nogawki niestety nie mają tej dojrzałości stylu i pewności siebie. Czym byłaby stylizacja bez pasującej do całości ekskluzywnej torebki.


*Użyte zdjęcia zostały pobrane z przypadkowych strony i są ogólnodostępne dla każdego użytkownika Internetu. 

A jak Wy postrzegacie trampki, odważyłybyście się skompletować je z elegancką stylizacją?
Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia