niedziela, 17 maja 2015

Następca orzechowo-morelowego "zdzieraka" od Soraya czyli Peeling Morelowy do twarzy Ultra-Oczyszczający Świat Natury

Witajcie w te mam nadzieje dla wszystkich leniwą niedziele.
Jakiś czas temu zaczęłam nadrabiać zaległości kosmetyczne, głównie ze względu na fakt iż po basenie i chlorowanej wodzie moja cera potrzebowała ratunku. 
Nawilżanie i złuszczanie martwego naskórka było na porządku dziennym przez bardzo wysuszające działanie chloru.
By kremy, maseczki nawilżające i stosowane koncentraty mogły dobrze działać trzeba było im trochę pomóc i przygotować skórę do nawilżania, więc zaczęłam szukać odpowiedniego peelingu, który usunie suche skórki, a nie tylko pogłaszcze moją twarz. 

ŹródłoKiedyś stosowałam genialny peeling orzechowo-morelowy od Soraya, pewnie wszystkie blogerki go pamiętają, bo był świetny, niestety szukałam go wszędzie, w sklepach stacjonarnych i Internetowych, bez skutku, może wycofali te linię kosmetyków, nie mam pojęcia, więc zaczęłam szukać czegoś równie dobrego.
 I znalazłam godnego następce, jak się po niedługim czasie okazało pomógł nie tylko mnie, ale i mojemu Kamilowi.

No dobrze, ale nie będziemy odkopywać kosmetyków, których nie ma już w sprzedaży więc przejdźmy do rzeczy.

Peeling Morelowy do twarzy Ultra-Oczyszczający z linii Świat Natury od Soraya.Następca wszystkim znanego peelingu z linii kosmetyków So Pretty So Perfect spisał się lepiej niż mogłam się spodziewać. Nowe moim zdaniem lepsze wydanie jest o wiele bardziej ekonomiczne, duża tuba o pojemności 150 ml za około 14 zł.


Ultra-oczyszczający peeling prosto z Hiszpanii z łupinami orzecha włoskiego i ekstraktem z owoców moreli do każdego rodzaju skóry, sprawdzone na skórze mieszanej z trądzikiem oraz na suchej z tłustą strefą T (nos, czoło).
 

Już po 3 zabiegu  zauważyliśmy rezultaty. Skóra stała się promienna i gładka. U siebie zauważyłam widocznie mniejsze pory, zaś u Kamila oczyszczenie skóry z martwego naskórka, ogólna kondycja cery bardzo się poprawiła u Naszej dwójki, ja odżywiłam cerę i nadałam jej promiennego wyglądu, a u Kamila zaobserwowałam duże zmniejszenie się pojawiających się niedoskonałości.


Zauważalne gołym okiem łupiny orzecha królewskiego skutecznie usuwają martwy naskórek i nadają gładkości Naszej twarzy. 
Peeling nie podrażnia skóry, ani tym bardziej nie wywołuje reakcji alergicznych, których bałam się szczególnie z ważywszy na fakt iż jestem uczulona na wszystkie orzechy i większość kosmetyków, mających w składzie choćby śladowe ilości orzechów mnie uczulają, na szczęście nie było tak tym razem. 
Z czystym sumieniem polecam go alergikom i osobom, które od orzechów muszą trzymać się z daleka tak jak ja.
 

Kolejny raz kosmetyki Soraya mnie nie zawiodły, więc tym bardziej polecam ten peeling.
Jest godnym następcom poprzednika tej firmy.

Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia