piątek, 15 maja 2015

Otwórz oczy z Oriflame czyli Mascara The ONE Eyes Wide Open

Witajcie
Dziś jak na weekendowe posty przystało przygotowałam dla Was coś lekkiego do czytania.
Od razu chce przeprosić za zdjęcia moje logo jest minimalnie zmienione (tylko na dziś), ponieważ nie pracuje na swoim sprzęcie, a co się z tym wiąże mam ograniczone narzędzia. Niestety nie udało mi się również odzyskać zdjęć z efektem na rzęsach, telefon się zbuntował przeciwko mnie i pozjadał zdjęcia wykonane w przeciągu ostatnich dni.

Jak pewnie zauważyłyście pojawia się coraz więcej postów, które dotyczą w dużej mierze mojej osoby a nie jak to było przy poprzednich blogach kosmetyków i recenzji, więc dziś dla odmiany kosmetycznie. 
Z chęcią zapoznam Was bliżej z tuszem do rzęs szwedzkiej firmy.
Przedstawiam Tusz do rzęs The ONE Eyes Wide Open od Oriflame.
 

Podkręcająca mascara z unikalną szczoteczką mająca za zadanie "otworzyć" Nasze oczy, ale czy tak jest czy na prawdę? 
Czy mascara z dość dziwną szczoteczką da efekt "otwartych oczu"?
Hit czy kit?
 

Tusz do rzęs w cenie 37,90 zł za 8ml dostępny w Oriflame. Szczoteczka maskary docelowo ma dwa kolory i dwie części, mniejszą różową końcówkę o stożkowym kształcie, która ma za zadanie unieść i podkręcić Nasze rzęsy w dolnej krawędzi i kociąkach, oraz czarną szerszą część szczoteczki, która podkręca dłuższe rzęsy.
 

Mascara dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: 
  • Black
  • Black Plum 


Niestety tusz nie do końca speł moje oczekiwania. Cena jest wysoka a jeśli ma się rzęsy takie jak ja, które nie potrzebują wiele by zachwycać to jednak uważam, że prawie 40 zł za mascarę to w moim przypadku za dużo, ale tylko dla tego że mam rzęsy jak "firanki" długie, gęste i naturalnie zakręcone, ale dla kobiet które mają rzadkie i krótkie rzęsy świetnie się sprawdzi, bo dzięki innowacyjnej szczoteczce idealnie uniesie Wasze rzęsy nie sklejając ich przy tym.


Dzięki tej dość dziwnie wyglądającej szczoteczce z łatwością pomalujecie nawet najkrótsze rzęsy, więc przyznaje rację producentowi mascara daje efekt "otwartych" oczu.
 

Podsumowując jeśli, twoje rzęsy są rzadkie i krótkie to zdecydowanie ta mascara sprawdzi się u Ciebie, głównie dzięki też różowej stożkowatej końcówce, którą z łatwością dotrzecie do nawet najkrótszych rzęs.

Fakt iż jest to produkt otrzymany w ramach współpracy  z Oriflame w żaden sposób nie miał wpływu na jego recenzję.

 
Pozdrawiam
 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia