piątek, 29 maja 2015

Pomarańczowa przyjemność z nutką cynamonu czyli Sól do Kąpieli Pomarańcza z cynamonem od Scandia Cosmetics

I znów nadszedł długo oczekiwany weekend, dlatego też przygotowałam dla Was kolejną propozycję na odprężenie po męczącym tygodniu. Od pewnego czasu moje kosmetyczne zbiory zostały zdominowane przez kosmetyki z naturalnych składników.

Dzięki coraz nowszym produktom wprowadzanym na rynek kosmetyczny,  każda z Nas może we własnej łazience urządzić sobie prywatne SPA bez konieczności wychodzenia z domu i wydawania na takie przyjemności kupy kasy (no chyba, że masz męża mulitimilionera bądź jesteś dyrektorem firmy i stać Cie na takie przyjemności nawet codziennie). 

Kolejna propozycja na relaks w domowym zaciszu, a raczej łazience Sól do Kąpieli Pomarańcza z cynamonem od Scandia Cosmetics.


Sól do kąpieli z Pomarańczą i cynamonem z naturalnych składników. Plastikowa butelka o pojemności 500 ml z metalową zakrętką jest pomocna podczas podróży, spokojnie możemy ją spakować do kosmetyczki bez obaw, że butelka się potłucze jak to czasem bywa w przypadku szklanych buteleczek. Duży otwór ułatwia dostanie się do soli, ale trzeba uważać by nie nasypać zbyt dużo, dlatego też ja wole nasypać do zakrętki, a dopiero potem do wanny pełnej gorącej wody.


Z wyglądu nie różni się od innych soli do kąpieli. Duże nie do końca przezroczyste kryształki w mlecznym kolorze z łatwością rozpuszczają się pod strumieniem gorącej wody. Dzięki umieszczonym w buteleczce laski cynamonu oraz wysuszonej pomarańczy po chwili możemy wyczuć delikatny zapach unoszący się w powietrzu.


Wiele soli do kąpieli, które wcześniej miałam możliwość stosować pozostawiała na skórze osad. W rezultacie po takiej kąpieli musiałam brać dodatkowy prysznic by pozbyć się resztek soli z ciała. W tym przypadku nie mam takiego uczucia, skóra po kąpieli jest odświeżona i nawilżona, nie potrzebny jest dodatkowy prysznic by spłukać powstały osad.
 

Składniki mineralne są niezbędne dla Naszego organizmu, dlatego też dobrze dostarczać ich nie tylko od wewnątrz dzięki zdrowemu odżywianiu, ale również od zewnątrz właśnie przez wsparcie takich kosmetyków.
 

Sól jest bardzo wydajna bo wystarczy kilka kryształków by całkowicie odprężyć Nasze ciało i wyczulić zmysły na pomarańcze i cynamon, które czuć w łazience, a co najważniejsze stworzona jest ze składników naturalnych.


Uwielbiam takie kosmetyki, tym bardziej, że w dzisiejszych czasach otacza Nas tak wiele chemii.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia