wtorek, 16 czerwca 2015

Jak skutecznie i bezboleśnie popełnić samobójstwo?

Mała, gruba, brzydka, nie zawsze potrafiąca odnaleźć się w społeczeństwie, a nawet okaleczająca się...
Tak to mój krótki opis, taka byłam przez większość okresu szkolnego.
Podstawówka i gimnazjum to droga przez mękę, zawsze stałam obok, nikt mnie nie lubił, pojawiały się myśli samobójcze, ale również i brak odwagi by ze sobą skończyć.  
Jak skutecznie i w bezbolesny sposób się zabić? Co wybrać? Tabletki? Podciąć żyły?...

Źródło

Taka byłam przez bardzo długi czas. Praktycznie każdego dnia pojawiały się takie czarne myśli, ale na szczęście w moim życiu pojawiało się wiele osób, które pokazały jak żyć i cieszyć się każdym dniem...
W szkole średniej okazało się, że mój wychowawca jest po "mocnych" przejściach i to on w dużej mierze przyczynił się do tego jakim człowiekiem się stałam...
To on pokazał mi jak patrzeć na świat przez różowe okulary i wszystko by było ok, gdyby nie osoby, które pojawiły się w moim życiu po zakończeniu szkoły średniej... Z problemami, próbami samobójczymi na swoim koncie... Mało by brakowało by czarne myśli znów wróciły, ale  po raz kolejny pojawiły się osoby, które pomogły, dzięki nim zaczęłam żyć od nowa. Od tamtego czasu pomogłam kilku osobom z podobnymi problemami, jakie towarzyszyły mi przez długi czas. Po tych doświadczeniach jestem silniejsza, cieszę się z małych rzeczy,a moja lista spraw, które chce zrobić przez śmiercią jest bardzo długa, a każdego dnia pojawiają się na niej nowe pozycje. Jestem szczęśliwie zakochana z wzajemnością, planuje życie pełne wrażeń i Tobie polecam to samo.

Ty też możesz zacząć od nowa. Jest wiele fundacji i ludzi, którzy wiedzą przez co przechodzisz i chcą Ci pomóc byś i Ty tak jak ja i miliony ludzi na świecie, każdego dnia cieszyło się życiem i skreślało kolejne pozycje ze swoich list Before i Die.

Łap każdą chwilę, jeśli sam/sama nie potrafisz sobie poradzić z problemami zadzwoń oni czekają na telefon by Ci pomóc.

116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym

22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna

116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”

800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia