środa, 3 czerwca 2015

Mlekiem i miodem płynące czyli Odżywczy Krem do rąk i Balsam do ciała w jednym od Oriflame

Piękne, jędrne i nawilżone ciało to marzenie każdej kobiety. Tym bardziej gdy nadchodzi ciepły czas i można odsłonić więcej niż w okresie jesienno-zimowym, każda z Nas szuka czegoś sprawdzonego, najlepiej czegoś co nie spowoduje u Nas bankructwa. Na rynku kosmetycznym znajdziemy masę kosmetyków, które działają lub nie. Tak też jest i z balsamami do ciała, nie wszystkie są super genialne i muszą kosztować majątek, czasem za kilka złotych kupimy świetny produkt, a innym razem wydamy kupę kasy w zamian otrzymując bubel. 
Dzięki spotkaniu przy kawie z Oriflame jako prezent dostałam właśnie Odżywczy Krem do rąk i Balsam do ciała w jednym, Milk&Honey chcesz wiedzieć czy się sprawdził?
Zapraszam do lektury.Plastikowy przezroczysty słoiczek kształtem przypominający kulę z białym kremem/balsamem wewnątrz z dużą zakrętką w złotym kolorze o pojemności 250 ml za 37,90 bądź jak się trafi na promocję to 19,90.


Jak na 250 ml to cena jest zdecydowanie za wysoka. Chociaż lubię kosmetyki Oriflame bo są z ekstraktami naturalnymi to niestety ten krem/balsam nie przypadł mi do gustu. To pierwszy produkt tej firmy, który ma więcej wad niż zalet.


Jak już zdążyłyście się zorientować specyfik ma dwa zastosowania, dlatego też testowałam go jako balsam do ciała, ale i jako krem do rąk, niestety w obu wersjach jak dla mnie się nie sprawdził. Konsystencja budyniu, dobrze się rozprowadza i ma delikatny zapach bez chemicznych wspomagaczy, wyczuwanych w niektórych kosmetykach i niestety to by było na tyle jeśli chodzi o zalety. W obu przypadkach stosowania bardzo długo się wchłania, nie zaobserwowałam nawilżenia, bardziej chwilowe natłuszczenie i ciężki osad na ciele, który się klei, więc jako krem do rąk odpada. Na opakowani ani tym bardziej na stronie Internetowej nie znalazłam składu, ale bardzo możliwe, że zawiera orzechy ponieważ po zaledwie kilkunastu minutach ciało zaczęło mnie swędzieć.


Miałam nadzieje, że balsam/krem się sprawdzi tym bardziej, że w przeciwieństwie do kosmetyków innych firm tego rodzaju produkty Oriflame zawsze zdawały egzaminy na 5, a tu niemiła niespodzianka ;(

Fakt iż jest to produkt otrzymany w ramach Kobiecego Spotkania Przy Kawie z Oriflame w żaden sposób nie miał wpływu na jego recenzję.
 
Znacie? Miałyście? Jak się u Was sprawdził?

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia