poniedziałek, 1 czerwca 2015

Piękne dłonie i paznokcie dzięki duetowi czyli Żel do usuwania skórek oraz Odżywka do regeneracji paznokci i skórek od firmy Cztery Pory Roku

Mówi się, że dłonie są wizytówką kobiety, dlatego też suche skórki czy obgryzione paznokcie nie wyglądają pięknie. Niestety przez detergenty czy  częste malowanie paznokci Nasza "wizytówka" wygląda jak "zużyta chusteczka". Oczywiście kremy i balsamy to jedno, ale czasem nawet one nie są w stanie naprawić dużych uszkodzeń spowodowanych przez środki chemiczne i nie tylko.
Co więc zrobić? Co stosować, by Nasz budżet aż tak nie ucierpiał?
Są produkty, które stosuje na co dzień, ale są też te do których powracam co jakiś czas i często zakochuję się w nich od nowa, tak było i tym razem.
Oto mój łatwy i szybki sposób na "piękną wizytówkę".

Żel do usuwania skórek oraz Odżywka do regeneracji paznokci i skórek od firmy Cztery Pory Roku.Cztery Pory Roku to firma wypuszczająca na rynek głównie kremy do rąk i stóp oraz przeróżne balsamy, ale jednak firma posuwa się na przód i włączyła kreatywność tworząc fioletowe "pisaki" z żelem by Nasze dłonie wyglądały jeszcze piękniej.


Praktycznie od zawsze walczę z suchymi skórkami, niestety nieudolnie przy użyciu różnych "narzędzi" do paznokci, często bardzo się kalecząc, ale jednak ktoś wyszedł mi na przeciw i wprowadził na rynek coś co uchroniło mnie od bolesnych ran w okolicach paznokci. 


Fioletowy "pisak" z pędzelkiem, który kryje w sobie cudowny żel z aktywnymi składnikami (gliceryna, aloe vera). Koszt takiego pisaka to około 10 zł, w zależności od miejsca zakupu, bo jakiś czas temu w Rossmanie można było go dostać za 6,99. Szybkie działanie, bo wystarcza 60 sekund by pozbyć się nieestetycznie wyglądających skórek. Bardzo łatwa aplikacja, wystarczy przekręcić zgodnie ze wskazówką u końca pisaka by na pędzelku pojawił się żel. Nakładamy pędzelkiem na skórki, choć ja nakładam go również na płytkę, gdyż tam również pojawia się skórka. Po 60 sekundach preparat zaczyna działać i możemy usunąć skórki, potem tylko umyć dokładnie wodą i po zaledwie 2 minutach zabawy możemy przejść do malowania paznokci bo po skórkach nie ma już śladu, a skórki nawilżone i miękkie jak z salonu.


Suche skórki to już przeszłość, ale potrzeba czegoś by utrzymać efekt na dłużej, wiadomo detergenty i nie tylko robią swoje. Kremy i balsamy do rąk ok, to jest na porządku dziennym, ale paznokcie i skórki potrzebują więcej Naszej uwagi byśmy przez długi czas mogły cieszyć się pięknymi dłońmi przy małym wkładzie pracy, bo wiadomo każda kobieta zabieganą jest.


Aplikacja i cena są takie same jak w przypadku żelu do usuwania skórek, dlatego też nie będę Was zamęczać zbędnymi wypocinami i od razu przejdę do działania. Odżywka również w postaci żelu, bardzo łatwo ją aplikować. W składzie znajdziemy 5 olejków dzięki, którym Nasze paznokcie będą zdrowe i lśniące, a skórki nawilżone, odżywione i miękkie. W przypadku odżywki potrzeba kilku użyć by zauważyć efekty, w moim przypadku po 3 stosowaniu paznokcie mniej się rozdwajały i zaczęły robić się twarde, nie są już delikatne jak papier.


A jak to z Wami jest?
Macie swoje sprawdzone i nie zawsze kosztujące fortunę sposoby na "Piękną Wizytówkę"?
A może jeszcze szukacie czegoś dla siebie?

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia