A ja wcale nie muszę tego mieć!

poniedziałek, lipca 13, 2015

Pierwszy raz z tym blogiem biorę udział w wyzwaniu blogowym. Dlaczego? To proste bo bardzo często takie wyzwania trwają około miesiąca, a ja najnormalniej w świecie nie mam czasu by dodać 30 postów w miesiącu, dlatego też Wyzwanie Blogowe u Owsianka i Kawa mnie zainteresowało bo to jedno z nielicznych wyzwań, które trwa tylko tydzień.

Źródło
MUST HAVE czyli MUSZĘ MIEĆ? Kurde tylko dlaczego? Bo ktoś o tym napisał? Bo to jest modne?
Moje MH to nie nowości kosmetyczne czy nowe ciuchy, które będą tylko kurzyć się w szafie. Może (a raczej na pewno) jestem dziwna, ale moje MH różni się od tych, wypisywanych na blogach czy portalach społecznościowych. Z pewnością jestem trochę staroświecka i sentymentalna, ale dla mnie MH to zwykłe przedmioty, które po prostu zabieram ze sobą wychodząc z domu. Nic wielkiego. No, ale cóż taka już jestem nie pędzę za każdym głupim trendem. Potrzebuje coś? To dopiero to kupuje, jestem świadomym konsumentem.

A wracając do mojego MH, jak już wspomniałam jestem odrobinę staroświecka i sentymentalna dlatego też moimi MH są po prostu zwykłe rzeczy codziennego użytku. Takie jak telefon, klucze, zegarek, portfel wisiorek od mojego Kamila i oczywiście kalendarz, a do tego kilka długopisów na zapas by zapisywać wszystko co może być inspiracją na bloga.

A co jest Waszym MUST HAVE?
Kupujcie to co jest aktualnie modne?

Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.