poniedziałek, 13 lipca 2015

A ja wcale nie muszę tego mieć!

Pierwszy raz z tym blogiem biorę udział w wyzwaniu blogowym. Dlaczego? To proste bo bardzo często takie wyzwania trwają około miesiąca, a ja najnormalniej w świecie nie mam czasu by dodać 30 postów w miesiącu, dlatego też Wyzwanie Blogowe u Owsianka i Kawa mnie zainteresowało bo to jedno z nielicznych wyzwań, które trwa tylko tydzień.
Źródło
MUST HAVE czyli MUSZĘ MIEĆ? Kurde tylko dlaczego? Bo ktoś o tym napisał? Bo to jest modne?
Moje MH to nie nowości kosmetyczne czy nowe ciuchy, które będą tylko kurzyć się w szafie. Może (a raczej na pewno) jestem dziwna, ale moje MH różni się od tych, wypisywanych na blogach czy portalach społecznościowych. Z pewnością jestem trochę staroświecka i sentymentalna, ale dla mnie MH to zwykłe przedmioty, które po prostu zabieram ze sobą wychodząc z domu. Nic wielkiego. No, ale cóż taka już jestem nie pędzę za każdym głupim trendem. Potrzebuje coś? To dopiero to kupuje, jestem świadomym konsumentem.

A wracając do mojego MH, jak już wspomniałam jestem odrobinę staroświecka i sentymentalna dlatego też moimi MH są po prostu zwykłe rzeczy codziennego użytku. Takie jak telefon, klucze, zegarek, portfel wisiorek od mojego Kamila i oczywiście kalendarz, a do tego kilka długopisów na zapas by zapisywać wszystko co może być inspiracją na bloga.

A co jest Waszym MUST HAVE?
Kupujcie to co jest aktualnie modne?

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia