piątek, 17 lipca 2015

A może zostanę projektantką?

Za dokładnie miesiąc i 3 dni na torcie zobaczę 23 świeczki.
"I co z tego skoro masz tyle pasji i zamiłowań, że nie wiesz co będziesz robić w nie dalekiej przyszłości. "
Takie słowa zawsze powtarzała mi babcia i do dziś o tym wspomina.

Przyznaję, nie pamiętam kim chciałam być za szkraba, ale po wielu latach poszukiwania tego co na prawdę sprawia mi radość, w końcu to znalazłam... Dopiero jakieś pół roku, no może rok temu odkryłam, a raczej doszło do mnie co na prawdę daje mi poczucie spełnienia. I choć robię to od około 4 lat to nie zdawałam sobie z tego sprawy, ale teraz już to wiem... Kocham tworzyć i tyle! Akurat to tajemnicą nie było. Wiedziałam to od lat. Zawsze mi powtarzano, że jestem zbyt kreatywna, a dużo osób nawet próbowało tą kreatywność we mnie zabić. Nie dałam się i w końcu zaczynam robić to co sprawia mi przyjemność.
Z wykształcenia jestem handlowcem (to już mały paradoks bo z maty jestem noga, cóż tak wyszło), ale nigdy bym nie pomyślała, że kreatywny człowiek może zakochać się w kodach CSS, HTML i programach graficznych...
A ja się zakochałam...
Wiedząc, że wstaje każdego dnia z myślą "Dziś Tworze logo dla Ciebie"czy zarywam noc, bo nie zdążyłam zrobić dla kogoś znaku wodnego czy nowego nagłówka (jeszcze amatorsko) sprawia, że po prostu mi się chce... Nigdy wcześniej tak nie było, a od kilku dobrych miesięcy nareszcie tworzę i to nie z przymusu tylko z radością... I nie chodzi tu o finanse, owszem z czegoś żyć trzeba, ale większą przyjemność i satysfakcję daje mi zadowolenie osoby dla której tworze... Bo to jest właśnie to co KOCHAM.
Kocham projektować grafiki, uczę się każdego dnia i dzięki temu spełniam się.

A jak jest z Tobą?
Kochasz coś tak bardzo, że bez tego nie wyobrażasz sobie życia?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia