poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Gadżetowo (WSWS cz.1)

Gadżet...
Wiele osób słysząc to słowo ma w swojej głowie obraz czegoś modnego co dopiero pojawiło się na rynku, jakaś nowinka technologiczna. Najczęściej takie zabawki kosztują więcej niż są warte, no cóż ja jestem trochę inna i dla mnie gadżety to urządzenia codziennego użytku bez których z domu się nie ruszam.
A że dziś pierwszy dzień Blogowego Wyzwania WPASUJ SIĘ W SCHEMAT to przedstawiam Wam moje TOP 3 "Gadżetów" bez których nie ruszam się z domu i choć to dla mnie zwyczajne przedmioty to są moimi gadżetami.
  • Zegarek "No Signal" niby nic wielkiego bez żadnych bajerów, ale jest oryginalny i kupiłam go za jednego złocisza na allegro dobrych parę lat temu i działa bez zarzutów do dnia dzisiejszego, zmieniam mu tylko baterie raz na 3 lata. Zamawiany był prosto z Hong Kongu i co śmieszne wysyłka kosztowała 23 zł, a sam zegarek tylko 1 złotóweczkę. 
Źródło Mój Instagram
  • Telefon komórkowy Nokia XL Dual Sim, kupiłam ją rok temu i pomimo wad jestem z niej zadowolona. To nie tylko urządzenie komunikacyjne ale służy mi w dużej mierze do organizacji czasu, taki mój drugi kalendarz, mam w nim zapisane najważniejsze rzeczy gdybym zapomniała zajrzeć do papierowej wersji. Służy mi również jako aparat, owszem zdjęcia nie powalają swoją jakością, ale są prawie tak dobre jak te które wykonuje lustrzanką, z resztą możecie zobaczyć 90% zdjęć na blogu oraz Instagramie są wykonane telefonem.
  • No i coś nie elektrycznego bez czego z domu nie wychodzę to wisiorek z serduszkiem, który dostałam od mojego Kamila na pierwszą rocznicę związku, nie zdejmuje go pod żadnym pozorem. Śliczne malutkie serduszko na srebrnym owalnym wisiorku bo na złoto jestem uczulona.
To moje nie do końca gadżetowe gadżety, a jak Ty zinterpretowałeś HASŁO dnia?
Gdyby były wątpliwości hasło to GADŻET.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia