poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Ink-Ognito Tattoo Fest Rybnik 2015

Wieczorową porą, tak jak obiecałam zabiorę Was do świata tatuażu.
W minioną niedziele Rybnik stał się miastem tatuażu i wszystkich, który kochają ten rodzaj sztuki. Już jutro na stadionie miejskim w Rybniku zagra Linkin Park, a z okazji tego długo przez wielu wyczekiwanego koncertu towarzyszyło im wiele imprez. Koncerty lokalnych zespołów i przede wszystkim Festival Tatuażu czyli Ink-Ognito Tattoo Fest organizowany przy współpracy z najlepszym salonem tatuażu w Rybniku Ink-Ognito z Tomaszem "Tofi" Torfińskim na czele. Ludzie u tego faceta, jednego z najlepszych o ile nie najlepszego tatuażysty w Polsce czeka się na termin okrągłe 2 lata!

 
Ok, już bez zbędnych komentarzy zapraszam do galerii prac rybnickich tatuażystów.


Oczywiście nie mogło zabraknąć wejścia do studia, gdzie z otwartą buzią podziwiałam te wszystkie nagrody i wyróżnienia. Wystawa prac rybnickich tatuażystów to jedno, ale dla koneserów sztuki w studiu czekała jeszcze jedna niespodzianka wystawa Tomasza Strzałkowskiego właściciela firmy Telepaths' Tree produkującej gry komputerowe. Kochani to co tworzy ten gość to nie jakieś zwykłe obrazy malowane farbami. Wszystkie swoje prace to grafiki 3D przedstawiające surrealistyczne mroczne wizje świata i postaci przepełnione.

Każdy obraz można było nabyć o oryginale lub jego kopie.

Niestety nie było mi dane skorzystać ze wszystkich atrakcji festiwalu na których szczególnie mi zależało, ale mam nadzieje, że będą kolejne edycję.

To się nazywa sztuka, a nie jakieś bazgroły które wyglądają jakby ktoś kichnął podczas jedzenia pomidorówki.

Dobranoc!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia