czwartek, 27 sierpnia 2015

Nie marnuj życia na złe seriale czyli Mr. Robot (WSWS cz. 4)

Warte polecenia...
Ostatni dzień Blogowego Wyzwania "Wpasuj się w schemat", dlatego też zastanawiałaś się co jest na prawdę godne polecenia, więc postawiłam na mój ulubiony serial.
Przedstawiam z dziką przyjemnością "Mr. Robot"


Mr. Robot – amerykański serial telewizyjny (dramat) wyprodukowany przez Universal Cable Productions oraz Anonymous Content.

Serial skupia się na Elliocie, który ma zaburzenia psychiczne. Przez swoją chorobę nie potrafi kontaktować się z ludźmi. Pewnego razu odkrywa, że może to robić przez hakowanie ich. Nowa umiejętność zmienia jego życie. Musi balansować między firmą zajmującą się bezpieczeństwem w sieci, dla której pracuje a podziemiem hakerskim, które chce go zatrudnić, aby pomógł im zniszczyć amerykańskie korporacje.

Moje trzy grosze o tym serialu:
Świetny klimat, dobrze dopasowani aktorzy szczególnie Rami Malek grający Elliota, jego wyraz twarzy pokazuje jak bardzo nie przewidywalny jest i dzięki temu serial jest klimatyczny i tajemniczy. Większość słysząc iż serial opowiada o hakerstwie może zwątpić by zacząć z nim przygodę, jeśli jednak mimo wszystkich przeczytanych opinii negatywnych i pozytywnych zdecydujesz się na niego nie będziesz żałował.  

Tyle ode mnie na jego temat.
Ja polecam Wam serial, a Wy co mi polecicie?


 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia