Nie marnuj życia na złe seriale czyli Mr. Robot (WSWS cz. 4)

czwartek, sierpnia 27, 2015

Warte polecenia...
Ostatni dzień Blogowego Wyzwania "Wpasuj się w schemat", dlatego też zastanawiałaś się co jest na prawdę godne polecenia, więc postawiłam na mój ulubiony serial.
Przedstawiam z dziką przyjemnością "Mr. Robot"


Mr. Robot – amerykański serial telewizyjny (dramat) wyprodukowany przez Universal Cable Productions oraz Anonymous Content.

Serial skupia się na Elliocie, który ma zaburzenia psychiczne. Przez swoją chorobę nie potrafi kontaktować się z ludźmi. Pewnego razu odkrywa, że może to robić przez hakowanie ich. Nowa umiejętność zmienia jego życie. Musi balansować między firmą zajmującą się bezpieczeństwem w sieci, dla której pracuje a podziemiem hakerskim, które chce go zatrudnić, aby pomógł im zniszczyć amerykańskie korporacje.

Moje trzy grosze o tym serialu:
Świetny klimat, dobrze dopasowani aktorzy szczególnie Rami Malek grający Elliota, jego wyraz twarzy pokazuje jak bardzo nie przewidywalny jest i dzięki temu serial jest klimatyczny i tajemniczy. Większość słysząc iż serial opowiada o hakerstwie może zwątpić by zacząć z nim przygodę, jeśli jednak mimo wszystkich przeczytanych opinii negatywnych i pozytywnych zdecydujesz się na niego nie będziesz żałował.  

Tyle ode mnie na jego temat.
Ja polecam Wam serial, a Wy co mi polecicie?


 

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.