piątek, 14 sierpnia 2015

Wpasuj się w schemat czyli Wyzwanie blogowe. Dołączysz?

Witajcie,
Odkąd zaczęłam brać udział w krótkich wyzwaniach blogowych nieźle się wkręciłam, bo lubię pisać na tematy które ktoś od górnie mi zarzuci. Dotąd byłam tylko uczestniczką a od dziś będę organizatorką. Serdecznie zapraszam na kilku dniowe Wyzwanie Blogowe "Wpasuj się w schemat".

Kilka słów wprowadzenia.

Udział w wyzwaniu może wziąć każdy aktywny blogger, gdyż starałam się tak dobrać tematy by pasowały zarówno do bloga o tematyce Lifestyle, Kulinaria czy Uroda.

By móc wziąć udział w wyzwaniu musisz posiadać bloga, komputer/laptop/tablet z dostępem do sieci(by móc publikować) i dobre chęci.

Wyzwanie będzie trwało zaledwie 4 dni- dzięki temu nie będzie zbyt obciążające, a Wasze blogi zyskają nowe, ciekawe wpisy, na które trafią nowi czytelnicy oraz osoby biorące udział w kawowym wyzwaniu blogowym.

No dobrze wiemy o co chodzi tak więc przejdźmy do zasad. 
  • Podczas trwania Blogowego Wyzwania "WPASUJ SIĘ W SCHEMAT" (24-27.08) tworzysz wpisy odpowiadające tematom na wybrany dzień, do których linki zamieszczasz pod MOIM WPISEM ODPOWIADAJĄCYM DANEMU DNIU WYZWANIA "WPASUJ SIĘ W SCHEMAT" (za pomocą przycisku ADD YOUR LINK). Pamiętaj by dodawać linki w ten sposób a nie w komentarzach pod postem.
  • Będzie mi miło jeśli na czas trwania wyzwania umieścisz na swoim blogu banner informujący o wyzwaniu blogowym. Dzięki temu więcej osób dowie się o wyzwaniu. Banner do pobrania na końcu.
  • Komentujemy wpisy innych uczestników, które pojawiać się będą podczas kolejnych dni blogowego wyzwania. Sami wiecie ile taki komentarz sprawia radochy!
  • Możecie również udostępniać informację o wyzwaniu w SOCIAL MEDIACH pod hashtagiem #blogujewtrampkach
    Wiadomo im Nas więcej tym weselej!
TEMATY WYZWANIA BLOGOWEGO "WPASUJ SIĘ W SCHEMAT":
  • 24.08 (PONIEDZIAŁEK) - Gadżet
  • 25.08 (WTOREK) - Coś nowego
  • 26.08 (ŚRODA) - Fakt
  • 27.08 (CZWARTEK) - Warte polecenia
Do zabawy można dołączyć w każdej chwili czyli do dnia jej zakończenia (27.08.2015 r.).
Tak zwana otwarta furtka dla spóźnialskich.

Banner gdyby ktoś chciał się podzielić tą informacją z innymi i nie zapominajcie o hashtagu w SOCIAL MEDICH #blogujewtrampkach


Gotowi na wyzwanie blogowe? Gorąco zachęcam Was do zabawy, jest jeszcze dużo czasu. Poznajmy się bliżej i pokażmy że każdy z Nas ma swoją wizję każdego z haseł wyzwania.


Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia