Wpasuj się w schemat czyli Wyzwanie blogowe. Dołączysz?

piątek, sierpnia 14, 2015

Witajcie,
Odkąd zaczęłam brać udział w krótkich wyzwaniach blogowych nieźle się wkręciłam, bo lubię pisać na tematy które ktoś od górnie mi zarzuci. Dotąd byłam tylko uczestniczką a od dziś będę organizatorką. Serdecznie zapraszam na kilku dniowe Wyzwanie Blogowe "Wpasuj się w schemat".

Kilka słów wprowadzenia.

Udział w wyzwaniu może wziąć każdy aktywny blogger, gdyż starałam się tak dobrać tematy by pasowały zarówno do bloga o tematyce Lifestyle, Kulinaria czy Uroda.

By móc wziąć udział w wyzwaniu musisz posiadać bloga, komputer/laptop/tablet z dostępem do sieci(by móc publikować) i dobre chęci.

Wyzwanie będzie trwało zaledwie 4 dni- dzięki temu nie będzie zbyt obciążające, a Wasze blogi zyskają nowe, ciekawe wpisy, na które trafią nowi czytelnicy oraz osoby biorące udział w kawowym wyzwaniu blogowym.

No dobrze wiemy o co chodzi tak więc przejdźmy do zasad. 

  • Podczas trwania Blogowego Wyzwania "WPASUJ SIĘ W SCHEMAT" (24-27.08) tworzysz wpisy odpowiadające tematom na wybrany dzień, do których linki zamieszczasz pod MOIM WPISEM ODPOWIADAJĄCYM DANEMU DNIU WYZWANIA "WPASUJ SIĘ W SCHEMAT" (za pomocą przycisku ADD YOUR LINK). Pamiętaj by dodawać linki w ten sposób a nie w komentarzach pod postem.
  • Będzie mi miło jeśli na czas trwania wyzwania umieścisz na swoim blogu banner informujący o wyzwaniu blogowym. Dzięki temu więcej osób dowie się o wyzwaniu. Banner do pobrania na końcu.
  • Komentujemy wpisy innych uczestników, które pojawiać się będą podczas kolejnych dni blogowego wyzwania. Sami wiecie ile taki komentarz sprawia radochy!
  • Możecie również udostępniać informację o wyzwaniu w SOCIAL MEDIACH pod hashtagiem #blogujewtrampkach
    Wiadomo im Nas więcej tym weselej!
TEMATY WYZWANIA BLOGOWEGO "WPASUJ SIĘ W SCHEMAT":
  • 24.08 (PONIEDZIAŁEK) - Gadżet
  • 25.08 (WTOREK) - Coś nowego
  • 26.08 (ŚRODA) - Fakt
  • 27.08 (CZWARTEK) - Warte polecenia
Do zabawy można dołączyć w każdej chwili czyli do dnia jej zakończenia (27.08.2015 r.).
Tak zwana otwarta furtka dla spóźnialskich.

Banner gdyby ktoś chciał się podzielić tą informacją z innymi i nie zapominajcie o hashtagu w SOCIAL MEDICH #blogujewtrampkach


Gotowi na wyzwanie blogowe? Gorąco zachęcam Was do zabawy, jest jeszcze dużo czasu. Poznajmy się bliżej i pokażmy że każdy z Nas ma swoją wizję każdego z haseł wyzwania.


Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.