piątek, 25 września 2015

Jesienne wyzwanie czyli moja lista to-do

Jak wiecie uwielbiam wyzwania, więc gdy wpadłam do Kingi z bloga Zaparzę Ci Herbatę nie zastanawiałam się ani chwili i postanowiłam wziąć w nim udział.
Kinga wpadła na genialny pomysł by zrobić listę 13 rzeczy do wykonania podczas okresu jesiennego. Fajny pomysł nic nie ogranicza, a dzięki takiej liście masz większą motywacje do działania. Kinga zaczęła 7 września, ja się trochę spóźniłam, ale jak sama twierdzi można dołączyć w każdej chwili. Chcecie więcej info nt. wyzwania? Zapraszam do Kingi Zaparzę Ci Herbatę.


No dobrze, a teraz do rzeczy. Oto moja 13-stka do wykonania w okresie jesiennym. Ostatnim dniem by wykonać moją 13-stkę będzie 6 grudnia czyli Mikołajki. Oczywiście z każdego wykonanego punktu będę się rozliczać i zachęcam Was do tworzenia swoich TO-DO list oraz odwiedzenia bloga Kingi. 
TO-DO LIST na jesienny czas:
 1. Zorganizuję Wyzwanie Blogowe - Po raz kolejny zorganizuje krótkie wyzwanie blogowe, pierwsze pomimo dużego zainteresowania okazało się nie wypałem. Teraz wiem co poprawić, więc liczę, że tym razem wszystko pójdzie po mojej myśli.
 2. Stworze planner połączony z kalendarzem - Od dłuższego czasu przygotowuje planner połączony z kalendarzem, który będzie miał na celu pomoc w organizacji. Oczywiście planner będzie darmowy do ściągnięcia dla każdego.
 3. Zrzucę zbędne kilogramy - Okres jesienno-zimowy to czas rozleniwienia, wszyscy owijamy się w koce, smakołyki ciepłe kakao czy herbatkę i potem na wiosnę jest lament by wrócić do formy. Nie chce tego, przez ostatnie kilka miesięcy zrzuciłam ponad 10 kg i nie mam zamiaru powitać ich w marcu gdy zacznie się wiosna, dlatego też przez te kilkanaście tygodni chce zrzucić minimum 5kg.
 4. Pogodzę naukę z innymi obowiązkami - Mam nadzieję, że wybrany przeze mnie kierunek jednak ruszy, jeśli tak będzie chce zorganizować czas na szkołę, pracę, grafiki, rodzinę, przyjaciół i bloga.
 5. Powieszę gitarę ramkę - Ponad rok temu, na urodziny dostałam piękną ramkę w kształcie gitary i od tego czasu czeka by ją powiesić.
 6. Zrobię przegląd szafy - Ostatnie kilka miesięcy to w moim życiu wiele zmian, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Moja waga dużo się zmniejszyła, a co za tym idzie szafa pęka w szwach od ubrań, które są na mnie za duże nawet o 3 rozmiary.
 7. Przygotuję kolację na kolejny miesiąc z moim Kamilem - Co miesiąc to mój Kamil wychodzi z siebie i coś organizuje, czy choćby kupuje mi róże. Koniec! Teraz moja.
 8. Przeczytam kilka książek lub e-booków nt. zakładania własnego biznesu - Coraz poważniej myślę o założeniu mojego wymarzonego Studia Kreatywności i choć uczyłam się o tym w szkole handlowej to trochę się od tego czasu zmieniło i trzeba nadrobić zaległości.
 9. Wrócę do nauki angielskiego - Od wielu lat uczę się języka angielskiego, ale boje się, że gdybym faktycznie stanęła twarzą w twarz z obcokrajowcem to nie wydukałabym ani słowa, więc wracam do nauki, jeśli macie jakieś sprawdzone kanały nauki angielskiego czy coś w tym stylu piszcie przydadzą się.
 10. Zajmę się promocją swojego bloga i Studia Kreatywności - Promocja to długi proces, nawet na chwilę nie można zasnąć bo można wypaść z rynku, dlatego też chce się zająć pozycjonowaniem.
 11. Zrobić jesienną sesję zdjęciową z moim Kamilem - Od zawsze uwielbiałam robić zdjęcia, ale potem przyszedł czas gdzie miłość do fotografii znikła, dlatego też chce w tym roku zrobić jesienną sesję z moim wariatem, wiem że woli grać rolę fotografa, ale potrzebuje zdjęć do mojej cudownej ramki.
 12. Zorganizować maraton filmowy w domowym zaciszu - Oboje z moim Kamilem uwielbiamy dobre kino, a całonocne maratony filmowe to taki mój mały obłęd, jeszcze w czasach szkoły średniej chodziłam na wszystkie kinowe maratony, ale przyjaźnie z technikum się skończyły i teraz przeniosłam szaleństwo maratonów na mojego wariata. Dlatego też już myślę o temacie przewodnim Naszego najbliższego maratonu, ostatnie były filmy o Minionkach.
 13. Odświeżę Nasze wnętrze - Mieszkamy z razem już prawie rok, a Nasza przestrzeń nie oddaje Nas, jak dla mnie jest bezosobowa, gdyż nie ma elementów wspólnych. Czas to zmienić i nadać, szczególnie sypialni odrobinę klimatu.
Ja swoje postanowienia już spisałam, a Ty?

Pozdrawiam i zachęcam do podjęcia wyzwania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia