Halloweenowa paczka do pobrania

piątek, października 30, 2015

Halloween już jutro, ale czy wszystko gotowe?

Specem od charakteryzacji Halloween czy strasznych przysmaków nie jestem, ale za to z grafiką mam dużo wspólnego i coś dla Was przygotowałam, chcecie wiedzieć co?
Zapraszam do dalszej części.

Osobiście Halloween uwielbiam i trochę ubolewam nad faktem, że w tym roku nie mogę świętować, ale to nie znaczy że Wy nie możecie się świetnie bawić. Dlatego dzięki Canva.com zebrałam dla Was Halloweenowe Grafiki, oczywiście w pełni darmowe. Na końcu znajdziecie link do pobrania paczki.

Co w paczce?
W "paczce" o rozszerzeniu zip (wystarczy wypakować) znajdziecie m in. pajęczyny, pająki, dynie, nietoperze, czy czaszki. Wszystkie pliki mają rozszerzenie .png czyli najnormalniej mówiąc lepszą jakość niż .jpg i brak tła dzięki czemu możecie je umieszczać gdzie tylko chcecie.

Do czego mogą posłużyć?
Grafiki świetnie nadają się do umieszczenia jako element zdjęć, ale świetnie się też sprawdzą do wydruku i wykorzystania jako dekoracje.
Np. Nietoperze - Odrysuj na grubszym papierze i połącz sznurkiem, lu zawieś na nitkach koło wiszącej lampy, zaś pajączki będą fajnie wyglądały jako nakładki na słomki, wystarczy po wycięciu wydruku naciąć paseczek by przecisnąć słomkę. Więcej pomysłów nie zdradzam, włączcie kreatywność.


Pozdrawiam i życzę strasznego Halloween!

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.