czwartek, 22 października 2015

Jesień moimi oczami (JWT4)

Spójrz przez okno... Co widzisz?
Zimno, mokro i ponuro? Tak nie powinna wyglądać jesień, dlatego też w ramach wyzwania postanowiłam pokazać Wam jesień moimi oczami. Za co tak na prawdę uwielbiam te porę roku.
Ciekawi? Zapraszam do lektury.

Wiele osób widząc niesprzyjającą za oknem aurę nie znosi jesieni. Może jestem głupia, ale nieskrycie ją uwielbiam i zamierzam Wam to dziś udowodnić.

Dom pachnący szarlotką. Zapach wodzący za nos to najlepsze co może być, gdy za oknem paskudnie. A oczekiwania, aż szarlotka będzie gotowa strasznie się dłuży.
Źródło: Mój Instagram
Grube skarpety. Jestem strasznym zmarzluchem, więc moja kolekcja grubych skarpet jest kilku krotnie większa niż inne części mojej garderoby.
Źródło: Mój Instagram
Przysmaki dyniowe. Jak wiecie jestem wielką fanką wszelakich potraw z dyni, a kiedy ją jeść jak nie w sezonie jesiennym. Mój #1 wśród dyniowych przysmaków to Zupa Krem z Dynii.
Źródło: Mój Instagram

Kolorowe ulice. Jesień to chyba najbardziej kolorowa pora roku. Ilość kolorów jakie możemy podziwiać jest niepowtarzalna.
 
No i oczywiście moje ulubione święto - Halloween. W moich żyłam płynie rockowa krew, a co w pewnym sensie się z tym wiąże to fakt iż to jedyne święto kiedy mogę bez zawahania wymalować się tak kredką, że dzieci na mój widok będą uciekać. Nie no żartuje, po prostu kocham straszyć, więc zawsze korzystam z okazji gdy mogę się przebrać za jakiś upiór.

Dla mnie jesień pomimo często pochmurna, zimna i mokra to najpiękniejsza pora roku, a jak Ty widzisz jesień?

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia