czwartek, 1 października 2015

"Jesień W Trampkach" czyli Wyzwanie Blogowe

 W okresie wakacyjnym organizowałam swoje pierwsze Wyzwanie Blogowe "Wpasuj się w schemat" i przyznaję choć zainteresowanie było dużo to przez moje niedociągnięcia i nie tylko, wyzwanie okazało się nie wypałem. Była załamka i bezsilność co zrobiłam nie tak, dlaczego klapa? Ale po ponad miesiącu kilku wpisach w grupach facebookowych i życzliwy e-mail dały do myślenia. Wiem, co zawaliłam i co poprawić obowiązkowo trzeba, dlatego też zapraszam Was na Jesień w Trampkach.
Banner opcjonalnie, gdyby ktoś chciał wrzucić na bloga czy portal społecznościowy typu FB czy IG.

Przejdźmy od razu do krótkiego regulaminu.
 • Udział w wyzwaniu może wziąć każdy aktywny blogger, gdyż starałam się tak dobrać hasła dnia by nie było ograniczeń 
 • By móc wziąć udział w wyzwaniu musisz posiadać bloga, komputer/laptop/tablet z dostępem do sieci(by móc publikować), aparat lub telefon z aparatem (mała zmiana - Dzień Fotografii) i oczywiście dobre chęci.
 • Wyzwanie będzie trwało zaledwie 5 dni (4 plus Dzień Fotografii)- dzięki temu nie będzie zbyt obciążające, a Wasze blogi zyskają nowe, ciekawe wpisy, na które trafią nowi czytelnicy oraz osoby biorące udział w kawowym wyzwaniu blogowym. 
 • Podczas trwania Blogowego Wyzwania "Jesień W Trampkach" (19-23.10) tworzysz wpisy odpowiadające tematom na wybrany dzień, do których linki zamieszczasz pod MOIM WPISEM ODPOWIADAJĄCYM DANEMU DNIU WYZWANIA "JESIEŃ W TRAMPKACH" (za pomocą przycisku ADD YOUR LINK). Pamiętaj by dodawać linki w ten sposób a nie w komentarzach pod postem.
 • Komentujmy wpisy innych uczestników, które pojawiać się będą podczas kolejnych dni blogowego wyzwania. Oczywiście nie musicie komentować każdego wpisu, ale odwiedźcie przynajmniej osobę która wkleiła link przed Wami, sami wiecie ile taki komentarz sprawia radochy!
 •  Możecie również udostępniać informację o wyzwaniu w SOCIAL MEDIACH pod hashtagiem #jesienwtrampkach
  Wiadomo im Nas więcej tym weselej!
 • Do zabawy można dołączyć w każdej chwili czyli do dnia jej zakończenia (23.10.2015 r.).
  Tak zwana otwarta furtka dla spóźnialskich.
Tematy Wyzwania Blogowego JESIEŃ W TRAMPKACH:
 • (19.10) Poniedziałek  Jesienny Rytuał
 • (20.10) Wtorek  Nie daj się chandrze, czyli mój sposób na jesień
 • (21.10) Środa  DIY - Jesienne Inspiracje
 • (22.10) Czwartek  Jesień moimi oczami
 • (23.10) Piątek - Dzień Fotografii  "Złota Polska Jesień"
Od poniedziałku do czwartku widzimy się na blogu, a piątek czyli Dzień Fotografii to już zależy od Was ja pojawię się na blogu gdyby ktoś również chciał stworzyć fotograficzny post, ale przede wszystkim piątek spędzę na portalach społecznościowych do czego też i Was zachęcam, a wtedy pamiętajcie o hashtagu #jesienwtrampkach

Do zabawy można dołączyć w każdej chwili czyli do dnia jej zakończenia (23.10.2015 r.).
Tak zwana otwarta furtka dla spóźnialskich.

Ważne!
Jeśli nie obserwujesz bloga proszę zostaw w formularzu kontaktowym swój adres e-mail, to nie będzie żaden newsletter. Po prostu dzień przed rozpoczęciem wyzwania dostaniesz ode mnie e-mail z przypominajką. Napisz proszę w treści wiadomości Przypomnienie o wyzwaniu, a ja w niedziele 18 października przypomnę Ci o nim. Oczywiście po zakończeniu wyzwania Twój adres e-mail zostanie trwale usunięty, więc nie dostaniesz ode mnie żadnego SPAMU.

Gotowi na wyzwanie blogowe? Gorąco zachęcam Was do zabawy, jest jeszcze dużo czasu. Poznajmy się bliżej i pokażmy że każdy z Nas ma swoją wizję każdego z haseł wyzwania.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia