niedziela, 4 października 2015

Koci post czyli Światowy Dzień Zwierząt

Jak większość z Was wie dziś Nasze zwierzaki mają swoje święto. Dokładnie tak 4 października od wielu lat obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt, dlatego też postanowiłam iż o moich kochanych drapieżnikach dziś wspomnę.

Kilka dni temu poznaliście dwuletnią Fante, suczkę sznaucera miniaturki, Naszą rozpieszczoną psinkę. A dziś z przyjemnością przedstawiam resztę czworonożnych członków rodziny. Nasze dwa prywatnie, nie publiczne kocie przytulaki. Czarną kotkę Mię oraz rudzielca Antoniego.

Źródło: Mój Instagram

Źródło: Mój Instagram
Od najmłodszych lat pamiętam, że w domu zawsze był jakiś futrzak. A to królik miniaturka, który miniaturką nie był, a to chomiki, koty no i oczywiście pies. Całe dzieciństwo byłam otoczona zwierzakami i cho myślałam, że sama nie będę mogła ich mieć z różnych przyczyn to ostatecznie mieszkam z rozpieszczoną psicą i dwoma mega porąbanymi kotami, ale nie zamieniłabym tego za żadne skarby, zawsze coś wymyślą, a wtedy nawet największy smutas się uśmiecha od ucha do ucha.

No dobrze krótko na temat moich zwierzaków, a teraz pomyślmy troszkę o tych które nie mają swojego miejsca i choć o to nie proszą to bardzo potrzebują Naszej pomocy. Kochani zbliża się zima, już w niektórych miejscach można zaobserwować poranne przymrozki, tak więc apel do Was, jeśli macie w domu stare koce, kołdry śpiwory, ręczniki itd. i chcecie się ich pozbyć to nie wyrzucajcie ich tylko przekażcie do schroniska w swoim mieście. Twój stary koc czy śpiwór może umilić nie jedną bardzo zimną noc porzuconym zwierzakom. To jedno, ale nie zapominajmy również o fundacjach one również potrzebują Naszego wsparcia, każda złotówka się liczy.

Kilka przypadkowych Fundacji, którym możemy pomóc nie wychodząc z domu, ale uwierzcie są ich setki.

Fundacja S.O.S. dla Zwierząt
Fundacja Niechciane i Zapomniane
Fundacja Czarna Owca Pana Kota
Szara Przystań

Kontakty do Pogotowia i Straży dla Zwierząt

Zwierzaki potrzebują pomocy pomimo, że same o nią nie poproszą. Koce, śpiwory do schronisk czy pomoc w postaci przelewów dla fundacji to kropla w morzu potrzeb, ale nawet ta kropla jest ważna by zwierzakom żyło się lepiej.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia