Koci post czyli Światowy Dzień Zwierząt

niedziela, października 04, 2015

Jak większość z Was wie dziś Nasze zwierzaki mają swoje święto. Dokładnie tak 4 października od wielu lat obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt, dlatego też postanowiłam iż o moich kochanych drapieżnikach dziś wspomnę.

Kilka dni temu poznaliście dwuletnią Fante, suczkę sznaucera miniaturki, Naszą rozpieszczoną psinkę. A dziś z przyjemnością przedstawiam resztę czworonożnych członków rodziny. Nasze dwa prywatnie, nie publiczne kocie przytulaki. Czarną kotkę Mię oraz rudzielca Antoniego.

Źródło: Mój Instagram

Źródło: Mój Instagram
Od najmłodszych lat pamiętam, że w domu zawsze był jakiś futrzak. A to królik miniaturka, który miniaturką nie był, a to chomiki, koty no i oczywiście pies. Całe dzieciństwo byłam otoczona zwierzakami i cho myślałam, że sama nie będę mogła ich mieć z różnych przyczyn to ostatecznie mieszkam z rozpieszczoną psicą i dwoma mega porąbanymi kotami, ale nie zamieniłabym tego za żadne skarby, zawsze coś wymyślą, a wtedy nawet największy smutas się uśmiecha od ucha do ucha.

No dobrze krótko na temat moich zwierzaków, a teraz pomyślmy troszkę o tych które nie mają swojego miejsca i choć o to nie proszą to bardzo potrzebują Naszej pomocy. Kochani zbliża się zima, już w niektórych miejscach można zaobserwować poranne przymrozki, tak więc apel do Was, jeśli macie w domu stare koce, kołdry śpiwory, ręczniki itd. i chcecie się ich pozbyć to nie wyrzucajcie ich tylko przekażcie do schroniska w swoim mieście. Twój stary koc czy śpiwór może umilić nie jedną bardzo zimną noc porzuconym zwierzakom. To jedno, ale nie zapominajmy również o fundacjach one również potrzebują Naszego wsparcia, każda złotówka się liczy.

Kilka przypadkowych Fundacji, którym możemy pomóc nie wychodząc z domu, ale uwierzcie są ich setki.

Fundacja S.O.S. dla Zwierząt
Fundacja Niechciane i Zapomniane
Fundacja Czarna Owca Pana Kota
Szara Przystań

Kontakty do Pogotowia i Straży dla Zwierząt

Zwierzaki potrzebują pomocy pomimo, że same o nią nie poproszą. Koce, śpiwory do schronisk czy pomoc w postaci przelewów dla fundacji to kropla w morzu potrzeb, ale nawet ta kropla jest ważna by zwierzakom żyło się lepiej.

Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.