poniedziałek, 5 października 2015

Moje spojrzenie na jesień (WB1)

Wiosna, lato, jesień, zima...
Którą porę roku wybierasz na swoją ulubioną?
Sama powinnam wybrać lato, w końcu urodziłam się w sierpniu, jest gorąco i są wakacje, ale... nie, bez zastanowienia wybieram jesień, choć nie zawsze złota i cudowna to ma w sobie to coś co powoduje iż chce mi się wszystko bardziej niż podczas innych pór roku. A to dlaczego? Nie mam pojęcia, ale za to mam swoje sposoby na tą porę roku.

Jesień, niby pora roku taka jak wszystkie, a ma w sobie więcej niż pozostałe pory roku razem wzięte. Nie zawsze jest dla Nas łaskawa, czasem pochmurna, szara i zimna, ale w przeciwieństwie do zimy, którą również uwielbiam ma w "rękawie" kilka asów.

Długie jesienne wieczory. Dobra książka lub film, cieplutki koc, gorące kakao i obecność najważniejszych. Oczywiście zimą też mamy takie wieczory, nawet dłuższe, ale jesienne rządzą się swoimi prawami.
Źródło: Mój Instagram
Jesienne spacery. Tak, wiem podczas każdej pory roku można spacerować, ale tylko jesień ubrana jest w tak intensywne pomarańcze, czerwienie i żółcie. Cudowne kolory na drzewach, kasztany, żołędzie, może to dziecinne, ale choć dwudziestka już trochę czasu temu minęła to cały czas siedzi we mnie mała dziewczynka, która szaleje wśród liści i kasztanów na takich spacerach.
Źródło
Grube skarpety, no tak zimą też je nosimy, ale wtedy bardziej z przymusu bo zimno, a jesienią jeszcze dla frajdy. Dalej śmigam w takich skarpetach po panelach.
Źródło: Mój Instagram
Przysmaki dyniowe, przyznaję się bez bicia jeszcze jakiś czas temu nie przepadałam za wyrobami z dyni, ale to się zmieniło. Mamy w domu przyszłego dietetyka, który non stop eksperymentuje i czasem powstają kulinarne cuda m in. z dyni.
Źródło: Mój Instagram
Halloween, choć mało lubiane w Polsce to ja je uwielbiam, co roku drążę swoją dyniową głowę i choć wymaga to bardzo dużo pracy i cierpliwości to wychodzą mi coraz lepsze potworaki.


Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia