Moje spojrzenie na jesień (WB1)

poniedziałek, października 05, 2015

Wiosna, lato, jesień, zima...
Którą porę roku wybierasz na swoją ulubioną?
Sama powinnam wybrać lato, w końcu urodziłam się w sierpniu, jest gorąco i są wakacje, ale... nie, bez zastanowienia wybieram jesień, choć nie zawsze złota i cudowna to ma w sobie to coś co powoduje iż chce mi się wszystko bardziej niż podczas innych pór roku. A to dlaczego? Nie mam pojęcia, ale za to mam swoje sposoby na tą porę roku.

Jesień, niby pora roku taka jak wszystkie, a ma w sobie więcej niż pozostałe pory roku razem wzięte. Nie zawsze jest dla Nas łaskawa, czasem pochmurna, szara i zimna, ale w przeciwieństwie do zimy, którą również uwielbiam ma w "rękawie" kilka asów.

Długie jesienne wieczory. Dobra książka lub film, cieplutki koc, gorące kakao i obecność najważniejszych. Oczywiście zimą też mamy takie wieczory, nawet dłuższe, ale jesienne rządzą się swoimi prawami.

Źródło: Mój Instagram
Jesienne spacery. Tak, wiem podczas każdej pory roku można spacerować, ale tylko jesień ubrana jest w tak intensywne pomarańcze, czerwienie i żółcie. Cudowne kolory na drzewach, kasztany, żołędzie, może to dziecinne, ale choć dwudziestka już trochę czasu temu minęła to cały czas siedzi we mnie mała dziewczynka, która szaleje wśród liści i kasztanów na takich spacerach.
Źródło
Grube skarpety, no tak zimą też je nosimy, ale wtedy bardziej z przymusu bo zimno, a jesienią jeszcze dla frajdy. Dalej śmigam w takich skarpetach po panelach.
Źródło: Mój Instagram
Przysmaki dyniowe, przyznaję się bez bicia jeszcze jakiś czas temu nie przepadałam za wyrobami z dyni, ale to się zmieniło. Mamy w domu przyszłego dietetyka, który non stop eksperymentuje i czasem powstają kulinarne cuda m in. z dyni.
Źródło: Mój Instagram
Halloween, choć mało lubiane w Polsce to ja je uwielbiam, co roku drążę swoją dyniową głowę i choć wymaga to bardzo dużo pracy i cierpliwości to wychodzą mi coraz lepsze potworaki.


Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.