piątek, 9 października 2015

Po co kolejny blog w sieci? (WB3)

Kolejny, już ostatni dzień wyzwania blogowego u Lifstylerki
Misja/cel bloga.

Blogerką jestem nie od dziś. Poważne pisanie w sieci rozpoczęłam jeszcze w szkole średniej, oczywiście wcześniej też miałam swoje miejsce w sieci, ale nie przywiązywałam do blogowania uwagi, nawet nie wiem czy ktokolwiek mnie wtedy czytał. Pierwszy poważny blog powstał pod koniec gimnazjum, wtedy pisałam o wszystkim. Bloga nie można było podpiąć pod żadną kategorię, nawet szeroko pojęty lifestyle. Później powstał blog urodowy i tu aż wstyd się przyznać, ale byłam nastawiona na zyski współprace, darmowe produkty itd.

Aż do czasu, gdy po prawie rocznej przerwie zdecydowałam się powrócić do blogosfery. Tym razem z przekazem i dla kobiet takich jak ja. Szukających odpowiedzi, tutoriali, porad i nie tylko. Długo zastanawiałam się czy w ogóle wrócić, tym bardziej, że każdego dnia powstaje tyle nowych blogów, że nie wiadomo czy kolejny ma szansę przebicia.

1 kwietnia br. to był dzień. Postawiłam wszystko na ostatnią kartę. To będzie ostatni blog, który założę i albo się uda, albo pożegnam blogosferę jako autor na zawsze. Przyznaję, że przez pierwsze 2,3 miesiące szukałam złotego środka i tematów, na które chcę pisać oraz to wszystko czym chce się z Wami podzielić. Stąd pomysł na blog o tematyce lifstyle. Same doskonale wiecie, jak trudno dotrzeć do odbiorców i jak zachęcić do pozostania.

No cóż jest ciężko, ale poczucie, że choć z jednego postu skorzysta jedna osoba to nagroda za spędzony czas przy komputerze, zniszczone oczy czy zarwaną noc to pestka.

Sama każdego dnia staram się uczyć nowych rzeczy (sami widzicie tutoriale czy przepisy kulinarne zaznaczając nie potrafię gotować, ale się staram), i chce się z Wami dzielić tym czego na bieżąco się uczę. Blog jest dla mnie nie tyle moim kawałkiem Internetu to miejscem spotkania z czytelnikami, nawet nie wiecie ile dzięki blogowi zawarłam cudownych znajomości.

Kochani a Wy dlaczego piszecie bloga, skoro tyle już jest ich w sieci?

Wpis w ramach wyzwania blogowego u Lifestylerki.

Pozdrawiam 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia