Co w blogosferze piszczy?

piątek, listopada 06, 2015

Każdego dnia na świecie powstają setki, jeśli nie tysiące nowych blogów, a co za tym idzie, każdy autor dąży do popularności swojej strony. Co blog to różne formy jego promocji, jednak najpopularniejszym są tzw. Wyzwania Blogowe, sama organizowałam już dwa i na tym nie przestanę, ale dziś mniej o moim blogu, a więcej o tych, które czytam na co dzień. 
 
Co nowego? O czym piszą autorzy? Co planują by zainteresować czytelników?
Ostatni dzień Wyzwania Blogowego u Lifestylerki to właśnie wpisy polecające, dlatego też szepnę Wam słów kilka o blogowych atrakcjach.

  • Vademecum Blogera - Nie będę oryginalna, pisząc o Beacie i jej "kopalni blogowej wiedzy". Co środę organizuję na blogu Link Party, którego jestem częstym gościem.
  • Day with Coffee - Blog miłośniczki kawy, na którym znajdziecie masę inspiracji. Link party na koniec każdego miesiąca.
  • Teoria kobiety - Jeden z moich ulubionych blogów. Paula poprzez swoje teksty daje niezłego kopa energetycznego. Link Party na koniec miesiąca.
  • Lifestylerka - Blog Ani to pełen lifstyle, inspirację kobiecość i wiele więcej. Link party co piątek, oraz Wyzwania Blogowe raz w miesiącu, najczęście przypadają na pierwszy tydzień miesiąca.
  • Glowlifestyle - Kasia właśnie przeżywa swój debiut i pierwsze link party, które pojawiać się będzie cyklicznie - co piątek!
No dobrze wiemy co u innych, teraz trochę o tym co znajdziecie na blogu w najbliższym czasie.
Co nowego?
Listopad przyniesie kolejne wyzwanie blogowe, już tradycyjnie przypadnie na trzeci tydzień miesiąca. W listopadzie padnie na 23-27 listopada. Oprócz kolejnego Wyzwania Blogowego pojawi się po raz pierwszy Link Party, które będzie odbywało się cyklicznie raz w miesiącu - Ostatnia Sobota Miesiąca. Na nowy rok, jeśli czas pozwoli planuje przygotowanie dla Was plannera połączonego z kalendarzem (Darmowy gotowy do wydruku). No i niespodzianka. Pod koniec Listopada, najprawdopodobniej dzień po ostatnim dnu wyzwania blogowego będę miała dla Was niespodziankę w postaci rozdania. Taki prezent ode mnie na mikołajki. Nagrody nie zdradzę, ale podpowiem, że to coś dla kreatywnych.

Wpis powstał w ramach Wyzwania Blogowego u Lifestylerki i Rosaline.

Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.