piątek, 6 listopada 2015

Co w blogosferze piszczy?

Każdego dnia na świecie powstają setki, jeśli nie tysiące nowych blogów, a co za tym idzie, każdy autor dąży do popularności swojej strony. Co blog to różne formy jego promocji, jednak najpopularniejszym są tzw. Wyzwania Blogowe, sama organizowałam już dwa i na tym nie przestanę, ale dziś mniej o moim blogu, a więcej o tych, które czytam na co dzień. 
 
Co nowego? O czym piszą autorzy? Co planują by zainteresować czytelników?
Ostatni dzień Wyzwania Blogowego u Lifestylerki to właśnie wpisy polecające, dlatego też szepnę Wam słów kilka o blogowych atrakcjach.

  • Vademecum Blogera - Nie będę oryginalna, pisząc o Beacie i jej "kopalni blogowej wiedzy". Co środę organizuję na blogu Link Party, którego jestem częstym gościem.
  • Day with Coffee - Blog miłośniczki kawy, na którym znajdziecie masę inspiracji. Link party na koniec każdego miesiąca.
  • Teoria kobiety - Jeden z moich ulubionych blogów. Paula poprzez swoje teksty daje niezłego kopa energetycznego. Link Party na koniec miesiąca.
  • Lifestylerka - Blog Ani to pełen lifstyle, inspirację kobiecość i wiele więcej. Link party co piątek, oraz Wyzwania Blogowe raz w miesiącu, najczęście przypadają na pierwszy tydzień miesiąca.
  • Glowlifestyle - Kasia właśnie przeżywa swój debiut i pierwsze link party, które pojawiać się będzie cyklicznie - co piątek!
No dobrze wiemy co u innych, teraz trochę o tym co znajdziecie na blogu w najbliższym czasie.
Co nowego?
Listopad przyniesie kolejne wyzwanie blogowe, już tradycyjnie przypadnie na trzeci tydzień miesiąca. W listopadzie padnie na 23-27 listopada. Oprócz kolejnego Wyzwania Blogowego pojawi się po raz pierwszy Link Party, które będzie odbywało się cyklicznie raz w miesiącu - Ostatnia Sobota Miesiąca. Na nowy rok, jeśli czas pozwoli planuje przygotowanie dla Was plannera połączonego z kalendarzem (Darmowy gotowy do wydruku). No i niespodzianka. Pod koniec Listopada, najprawdopodobniej dzień po ostatnim dnu wyzwania blogowego będę miała dla Was niespodziankę w postaci rozdania. Taki prezent ode mnie na mikołajki. Nagrody nie zdradzę, ale podpowiem, że to coś dla kreatywnych.

Wpis powstał w ramach Wyzwania Blogowego u Lifestylerki i Rosaline.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia