piątek, 13 listopada 2015

"Kobieca strona blogosfery" czyli Wyzwanie Blogowe

Wyzwania blogowe to ostatnio najchętniejsza forma promocji bloga i idealne miejsce by znaleźć świetne blogi. Dzięki wyzwaniom nie tylko poznajemy się nawzajem, wzmacniamy swoje statystyki, ale również uczymy się pisać artykuły/wpisy w różnych kategoriach, co daje Nam wprawę w pisaniu.

Mamy już za sobą dwa wyzwania blogowe, które organizuje. Nawet się nie spostrzegłam, a organizuje kolejne i jak już wspomniałam w poprzednich wpisach, wyzwania blogowe na blogu będę organizować cyklicznie, najczęściej w trzecim tygodniu miesiąca.

Tym razem skupimy się na Nas, kobietach, bo to w końcu my mamy jesteśmy większością w blogosferze.


Przejdźmy od razu do krótkiego regulaminu.

 • Udział w wyzwaniu może wziąć każda aktywna bloggerka
 • By móc wziąć udział w wyzwaniu musisz posiadać bloga, komputer/laptop/tablet z dostępem do sieci(by móc publikować) i oczywiście dobre chęci.
 • Wyzwanie będzie trwało zaledwie 3 dni - dzięki temu nie będzie zbyt obciążające, a Wasze blogi zyskają nowe, ciekawe wpisy, na które trafią nowi czytelnicy oraz osoby biorące udział w wyzwaniu blogowym. 
 • Podczas trwania Blogowego Wyzwania "Kobieca strona blogosfery" (23-27.11) tworzysz wpisy odpowiadające tematom na wybrany dzień, do których linki zamieszczasz pod MOIM WPISEM ODPOWIADAJĄCYM DANEMU DNIU WYZWANIA "KOBIECA STRONA BLOGOSFERY" (za pomocą przycisku ADD YOUR LINK). Pamiętaj by dodawać linki w ten sposób a nie w komentarzach pod postem.
 • Komentujmy wpisy innych uczestników, które pojawiać się będą podczas kolejnych dni blogowego wyzwania. Oczywiście nie musicie komentować każdego wpisu, ale odwiedźcie przynajmniej osobę która wkleiła link przed Wami, sami wiecie ile taki komentarz sprawia radochy!
 •  Możecie również udostępniać informację o wyzwaniu w SOCIAL MEDIACH pod hashtagiem #blogujewtrampkach
  Wiadomo im Nas więcej tym weselej!
 • Do zabawy można dołączyć w każdej chwili czyli do dnia jej zakończenia (27.11.2015 r.).
  Tak zwana otwarta furtka dla spóźnialskich.
Tematy Wyzwania Blogowego KOBIECA STRONA BLOGOSFERY:
 • (23.11) Poniedziałek - 7 Faktów o autorce
 • (25.11) Środa - Kobiecy Relaks
 • (27.11) Piątek - Słów kilka o kategorii bloga 
Do zabawy można dołączyć w każdej chwili czyli do dnia jej zakończenia (27.11.2015 r.).
Tak zwana otwarta furtka dla spóźnialskich.
Ważne!
Jeśli nie obserwujesz bloga proszę zostaw w formularzu kontaktowym swój adres e-mail, to nie będzie żaden newsletter. Po prostu dzień przed rozpoczęciem wyzwania dostaniesz ode mnie e-mail z przypominajką. Napisz proszę w treści wiadomości Przypomnienie o wyzwaniu, a ja w niedziele 22 listopada przypomnę Ci o nim. Oczywiście po zakończeniu wyzwania Twój adres e-mail zostanie trwale usunięty, więc nie dostaniesz ode mnie żadnego SPAMU.

Gotowi na wyzwanie blogowe? Gorąco zachęcam Was do zabawy, jest jeszcze dużo czasu. Poznajmy się bliżej i pokażmy że każdy z Nas ma swoją wizję każdego z haseł wyzwania.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia