piątek, 27 listopada 2015

Słów kilka o kategorii bloga (KSB3)

Dotrwaliśmy do końca Kobiecego Wyzwania.
Trochę się poznałyśmy (7 faktów o autorce) i podzieliłyśmy się Naszymi sposobami na relaks.
Teraz przyszedł czas na trochę informacji o Naszych blogach. Hasłem ostatniego dnia Kobiecego Wyzwania jest jak w tytule Słów kilka o kategorii bloga. Choć coraz częściej na blogach możemy już znaleźć zakładkę o blogu, to jednak nie każdy czytelnik wchodząc na Naszą stronę zaczyna właśnie od tej zakładki, stąd też mój zamysł byście napisały dlaczego tworzycie właśnie w danej kategorii.


Blog może i młody, ale ja nie jestem początkująca. W blogosferze jestem od około 6 lat, z różnym skutkiem. Pisałam nie tylko w kategorii lifestyle, ale również przez długi czas tworzyłam w kosmetyce.

W Trampkach Do Celu to mój 4 twór. Piszę go dla Was. Przez wiele lat moje spojrzenie na blogi bardzo się zmieniło. Już nie liczą się darmowe gifty tylko zadowolenie czytelnika. Początkowo blog miał mieć jedną kategorię, ale ostatecznie jest lifestylowy, bo sama takie blogi czytam najchętniej. Brak monotonni... Wchodząc na blogi lifestylowe nie mam pojęcia czego  mogę się spodziewać i to jest świetne, bo choć czytelnika trudniej zatrzymać to można go bardzo często miło zaskoczyć.

Sami zauważyliście wpisy o tematyce kulinarnej, modowej, urodowej, nt. organizacji czasu czy też blogosfery. Jestem kobietą i kocham zaskakiwać, a blog jest moim odbiciem lustrzanym dlatego też wpisy tutaj pojawiające się również mogą zaskakiwać.

A Ty w jakiej tematyce tworzysz?

Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia