piątek, 4 grudnia 2015

Czy prezent idealny istnieje?

Święta to nie tylko czas rodzinnych spotkań, ale również tzw. prezentowy szał. Grudzień dopiero się rozpoczął, a na blogach pojawiają się kolejne Wishlisty czy porady co, komu i za ile kupić...

Ale zastanówmy się, czy tak naprawdę w święta czekamy tylko na prezenty (rzeczy materialne), czy liczy się coś więcej, co również może okazać się prezentem idealnym, a nie kolejny zestaw kosmetyków, kupiony na ostatnią chwilę.

Nie mówię, że obdarowywanie się jest czymś złym i powinniśmy unikać tego jak ognia. Chyba każdy lubi znaleźć jakiś drobiazg pod choinką, prawda? Osobiście uważam, że prezenty są super, ale tylko jeśli są przemyślane, często od serca, a nie kupowane na siłę, bo tak wypada.

Sama chciałabym pod choinką znaleźć jakiś drobiazg, ale w czasach materializmu powinno liczyć się coś więcej niż kolejny kubek ze świątecznym motywem, czy kapcie.

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie najlepszym prezentem są rodzinne święta. W domu rodzinnym nie zawsze było świątecznie, dlatego też tak bardzo przykładam uwagę do przygotowań całej świątecznej oprawy. Nie myślcie, że każde święta w domu rodzinnym były do bani, bo tak nie było, ale święta 2014 pobiły wszystko na głowę. Pierwsze święta spędzone poza domem z moim Kamilem i to był najcudowniejszy prezent jaki mogłam dostać.
Miłość i ciepło w święta...
Nie potrzeba było nic więcej, bo najważniejsza osoba była obok.

A co byłoby dla Was prezentem idealnym, oczywiście nie pytam o rzeczy materialne?

Ps. Z góry dziękuje za kliknięcia w bannery umieszczone na blogu (pasek boczny). Was to nic nie kosztuje, a mnie pomoże utrzymać domenę.
Pozdrawiam i przypominam o ostatnich dniach konkursu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia