Czy prezent idealny istnieje?

piątek, grudnia 04, 2015

Święta to nie tylko czas rodzinnych spotkań, ale również tzw. prezentowy szał. Grudzień dopiero się rozpoczął, a na blogach pojawiają się kolejne Wishlisty czy porady co, komu i za ile kupić...

Ale zastanówmy się, czy tak naprawdę w święta czekamy tylko na prezenty (rzeczy materialne), czy liczy się coś więcej, co również może okazać się prezentem idealnym, a nie kolejny zestaw kosmetyków, kupiony na ostatnią chwilę.

Nie mówię, że obdarowywanie się jest czymś złym i powinniśmy unikać tego jak ognia. Chyba każdy lubi znaleźć jakiś drobiazg pod choinką, prawda? Osobiście uważam, że prezenty są super, ale tylko jeśli są przemyślane, często od serca, a nie kupowane na siłę, bo tak wypada.

Sama chciałabym pod choinką znaleźć jakiś drobiazg, ale w czasach materializmu powinno liczyć się coś więcej niż kolejny kubek ze świątecznym motywem, czy kapcie.

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie najlepszym prezentem są rodzinne święta. W domu rodzinnym nie zawsze było świątecznie, dlatego też tak bardzo przykładam uwagę do przygotowań całej świątecznej oprawy. Nie myślcie, że każde święta w domu rodzinnym były do bani, bo tak nie było, ale święta 2014 pobiły wszystko na głowę. Pierwsze święta spędzone poza domem z moim Kamilem i to był najcudowniejszy prezent jaki mogłam dostać.
Miłość i ciepło w święta...
Nie potrzeba było nic więcej, bo najważniejsza osoba była obok.

A co byłoby dla Was prezentem idealnym, oczywiście nie pytam o rzeczy materialne?

Ps. Z góry dziękuje za kliknięcia w bannery umieszczone na blogu (pasek boczny). Was to nic nie kosztuje, a mnie pomoże utrzymać domenę.
Pozdrawiam i przypominam o ostatnich dniach konkursu.

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.