Kreatywne pomysły na świąteczne prezenty dla drugiej połówki i nie tylko...

wtorek, grudnia 08, 2015

24 grudnia coraz bliżej, a co za tym idzie? Mamy coraz mniej czasu na kupno prezentów z których obdarowani na prawdę będą zadowoleni. Sklepy kuszą promocjami na każdym kroku.
-10%, -20%, -50%, a może -75%? Tylko pytanie czy można być zadowolonym z kolejnej pary skarpet, na dodatek kupionych na promocji?
Raczej nie. 
Oczywiście nie twierdzę, iż kupowania na promocjach to coś złego, czasem można wyhaczyć coś wow za 50% ceny. Tylko trzeba pamiętać o jednym...
O osobie, która ten prezent otrzyma, z czego faktycznie się ucieszy.

Sama mam problem z zakupem prezentów, dlatego też przychodzę do Was z moimi pomysłami na kreatywne podarunki. W końcu prezenty pod choinką znajdujemy tylko raz w roku, więc powinny być trafione.
 • Kolorowanki dla dorosłych
  Hit sezonu! Zawładnęły całym światem. Prezent idealny dla kreatywnych i nie tylko. Jeśli nie masz pewności czy będzie to strzał w dziesiątkę zawsze możesz kupić jakiś mały bloczek na sprawdzenie. W sklepach i księgarniach jest w czym przebierać, więc bez trudu znajdziesz coś idealnego.
 • Koc z rękawami
  Znasz jakiegoś zmarzlucha i nie wiesz co mu kupić? Opcja koca z rękawami będzie strzałem w dziesiątkę.
 • Książka/Film
  Idealny pomysł na prezent. Zimowe wieczory są długie, a nie zawsze możesz być "pod ręką". Wystarczy przejrzeć listy bestsellerów i gotowe prezent jak znalazł. Mały haczyk, niestety nie każdy lubi książki i filmy więc musisz pomyśleć czy to aby na pewno dobry pomysł, by nie było wtopy.
 • Gry planszowe
  Świetny prezent dla osób w każdym wieku. Długie wieczory w rodzinnym gronie. Sama bym się ucieszyła z planszówki (5 sekund)
 • Kurs np. grafiki komputerowej czy angielskiego
  Samorozwój to ważna część Naszego życia, więc wykupienie komuś kursu w dziedzinie którą się interesuje to genialny pomysł.
To moje propozycje na świąteczne prezenty, które mogą być w pełni trafione i namalować uśmiech na twarzy zamiast rozczarowania, kolejną parą skarpet.

Ps. Z góry dziękuje za kliknięcia w bannery umieszczone na blogu (pasek boczny). Was to nic nie kosztuje, a mnie pomoże utrzymać domenę.

Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.