wtorek, 8 grudnia 2015

Kreatywne pomysły na świąteczne prezenty dla drugiej połówki i nie tylko...

24 grudnia coraz bliżej, a co za tym idzie? Mamy coraz mniej czasu na kupno prezentów z których obdarowani na prawdę będą zadowoleni. Sklepy kuszą promocjami na każdym kroku.
-10%, -20%, -50%, a może -75%? Tylko pytanie czy można być zadowolonym z kolejnej pary skarpet, na dodatek kupionych na promocji?
Raczej nie. 
Oczywiście nie twierdzę, iż kupowania na promocjach to coś złego, czasem można wyhaczyć coś wow za 50% ceny. Tylko trzeba pamiętać o jednym...
O osobie, która ten prezent otrzyma, z czego faktycznie się ucieszy.

Sama mam problem z zakupem prezentów, dlatego też przychodzę do Was z moimi pomysłami na kreatywne podarunki. W końcu prezenty pod choinką znajdujemy tylko raz w roku, więc powinny być trafione.
 • Kolorowanki dla dorosłych
  Hit sezonu! Zawładnęły całym światem. Prezent idealny dla kreatywnych i nie tylko. Jeśli nie masz pewności czy będzie to strzał w dziesiątkę zawsze możesz kupić jakiś mały bloczek na sprawdzenie. W sklepach i księgarniach jest w czym przebierać, więc bez trudu znajdziesz coś idealnego.
 • Koc z rękawami
  Znasz jakiegoś zmarzlucha i nie wiesz co mu kupić? Opcja koca z rękawami będzie strzałem w dziesiątkę.
 • Książka/Film
  Idealny pomysł na prezent. Zimowe wieczory są długie, a nie zawsze możesz być "pod ręką". Wystarczy przejrzeć listy bestsellerów i gotowe prezent jak znalazł. Mały haczyk, niestety nie każdy lubi książki i filmy więc musisz pomyśleć czy to aby na pewno dobry pomysł, by nie było wtopy.
 • Gry planszowe
  Świetny prezent dla osób w każdym wieku. Długie wieczory w rodzinnym gronie. Sama bym się ucieszyła z planszówki (5 sekund)
 • Kurs np. grafiki komputerowej czy angielskiego
  Samorozwój to ważna część Naszego życia, więc wykupienie komuś kursu w dziedzinie którą się interesuje to genialny pomysł.
To moje propozycje na świąteczne prezenty, które mogą być w pełni trafione i namalować uśmiech na twarzy zamiast rozczarowania, kolejną parą skarpet.

Ps. Z góry dziękuje za kliknięcia w bannery umieszczone na blogu (pasek boczny). Was to nic nie kosztuje, a mnie pomoże utrzymać domenę.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia