poniedziałek, 28 grudnia 2015

Motywujący cytat do działania na cały tydzień #15 + Minimalistyczny kalendarz z cytatami do pobrania i wydrukowania za free!

Witajcie Kochani,
Wracam do Was po świętach. Ostatni poniedziałek 2015 roku, to przygotowania do Sylwestra, jednak nie dla mnie, gdyż zapowiada się bardzo pracowity rok, który może być najbardziej przełomowym w moim życiu (jak na razie), ale dziś nie o tym.
Ostatni poniedziałek roku to idealny czas by w końcu zacząć planować nadchodzący rok, jeśli oczywiście jeszcze jest ktoś kto jeszcze nie zaczął.
Dziś prócz motywacji na ostatnie dni starego roku, mam dla Was kilka przypomnień oraz niespodziankę, którą obiecałam Wam przed świętami.
Przygotowałam dla Was kolejny kalendarz do samodzielnego przygotowania. Ostatnio przygotowałam dla Was Zwierzęcy kalendarz, który bardzo przypadł Wam do gustu, a dziś coś bardziej minimalistycznego. Również kalendarz ścienny, ale tym razem znajdziecie w nim 12 motywacyjnych cytatów. Mam nadzieje, że ten również się Wam spodoba.

Na początek motywacja, a potem przypomnienia i kalendarz.
Nie ma nic bardziej nieefektywnego niż robienie efektywnie czegoś, co nie powinno być robione wcale.
Peter Drucker
Przejdźmy, więc do rzeczy.
Przypominam o Plannerze W Trampkach na styczeń 2016, znajdziecie go tutaj. Oprócz dzisiejszego bardzo minimalistycznego kalendarza przypominam również o Kalendarzu TRIANGLE ANIMALS 2016 do pobrania za free.

A teraz dzisiejsza niespodzianka dla Was czyli Minimalistyczny Kalendarz Ścienny z Cytatami do pobrania za FREE!
Paczka do pobrania za free, w której znajdziecie 12 kart kalendarza ściennego wraz z licencją. Kalendarz tylko do użytku osobistego. Kalendarz do pobrania standardowo w formacie A4.
Wystarczy kliknąć w podpis zdjęcia, by przekierowało Was do pliku na moim dysku.

Kalendarz do pobrania w formacie A4
Zachęcam do pobierania i dzielenia się.
Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia