czwartek, 3 grudnia 2015

Świąteczne wieczory w filmowym klimacie czyli TOP 5 Najlepszych filmów na święta

Święta tuż, tuż więc i ja chce Was choć odrobinę zarazić świątecznym klimatem, dlatego też obiecuje iż w grudniu tych postów będzie więcej, ale nie obawiajcie się, że nie nadążycie czytać, ponieważ grudzień będzie pod znakiem kreatywności. Cóż to znaczy? Otóż oprócz planowanych postów, tj. motywacyjne poniedziałki czy Link Party na koniec miesiąca, pojawią się wpisy stricte o tematyce świątecznej.

Zimowe wieczory... Jeszcze dłuższe niż jesienne to i czasu na oglądanie filmów o wiele więcej, dlatego też przedstawiam kolejną odsłonę filmoteki. Mamy już za sobą Słoneczne filmy oraz zestawienie filmów na Jesienną chandrę, teraz przyszedł czas na moje ulubione świąteczne filmy.
 1. "Grinch: Świąt nie będzie" - Mój ulubiony świąteczny film, bez niego święta nie są takie same i choć widziałam go już tyle razy to w tym roku również go obejrzę.
  Film idealny dla odbiorcy w każdym wieku. Idealnie pokazuje, że każdy nawet ten, kto nienawidzi świąt, może zmienić zdanie. Grinch jest małym, zazdrosnym i psotnym stworzeniem. Co może roić się w jego głowie? A gdyby tak wykradł Święta Bożego Narodzenia?
 2. "Holiday" (Już pojawił się w jednym z zestawień, ale jest idealny na świąteczny wieczór we dwoje). Film o poszukiwaniu miłości. Iris jest zakochana w mężczyźnie, który zaręczył się z inną. Amanda, dowiaduje się, że człowiek, z którym mieszka był jej niewierny. Dwie kobiety, które nigdy się nie spotkały i mieszkają w odległości ponad 4 000 kilometrów, wymieniają się miejscami zamieszkania na okres świąt. Iris wprowadza się do domu Amandy w słonecznym Los Angeles, a Amanda przyjeżdża na pokrytą śniegiem angielską wieś. Wkrótce po przybyciu na miejsce przeznaczenia, obie kobiety odnajdują to, czego najmniej się spodziewały: romans.
 3. "Miasteczko Halloween" - Super kreskówka na świąteczny czas.
  Film animowany od Tima Burtona. Jack Skelleton to szef grupy potworów, duchów, czarownic, wampirów i innych straszydeł, które przez cały rok przygotowują się do swojego wielkiego święta - Halloween. Jednak przez przypadek, Jack trafia do kolorowego i wesołego Miasteczka Bożonarodzeniowego, w którym prym wiodą Mikołaj i mali pomocnicy pomagający mu wręczać dzieciom prezenty. Jack wpada na diaboliczny pomysł - tegoroczne Boże Narodzenie zostanie zorganizowane przez mieszkańców Miasteczka Halloween!
 4.  "Cztery Gwiazdki" - Idealny dla par.
  Jak odwiedzić każdego z rozwiedzionych rodziców młodej pary w czasie świąt Bożego Narodzenia? Tym bardziej, że są to aż cztery nowe rodziny. Z takim właśnie wyzwaniem zmierzą się bohaterowie filmu.
 5. "Czekając na cud"To historia pięciorga bohaterów, z których każdy w głębi duszy czeka na cud, który odmieniłby ich życie. Samotna rozwódka z trudem znosząca samotność, przypadkowo poznany tajemniczy mężczyzna, młoda Latynoska, która właśnie odeszła od chorobliwie zazdrosnego chłopaka, szukający towarzystwa barman i młody Francuz, który żyje wspomnieniem swoich najszczęśliwszych Świąt z dzieciństwa. Losy całej tej piątki przetną się gdzieś w Nowym Jorku w wigilijny wieczór...
To moja ulubiona świąteczna piątka, a jakie są Wasze ulubione pozycje, na świątecznej liście filmów do obejrzenia? Chętnie uzupełnię swoją listę o kolejne (może ulubione) pozycje.

Przypominam o Konkursie Mikołajkowym.

Pozdrawiam gorąco.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia