sobota, 5 grudnia 2015

Świąteczny klimat widziany z ulicy czyli wzory do malowania sztucznym śniegiem na szybach

Uzyskanie świątecznego klimatu wewnątrz domu/mieszkania to pestka. Pięknie ubrana, najlepiej świeża choinka, cudowne lampki, świece czy ostatnio bardzo moden cotton balls to najczęstsze sposoby by nadać klimat Naszemu wnętrzu. Ale jak pokazać świąteczny klimat np. przechodnim lub osobom, które dopiero przekroczą Nasz próg? No tak lampki, ale co jeśli nie mamy możliwości ozdobienia przestrzeni na zewnątrz bo mieszkamy w bloku? 

Nic prostszego...
Szyby zdobione sztucznym śniegiem. Banalnie proste wykonanie, a efekt piękny i co ważniejsze, widoczny nie tylko z zewnątrz, ale i od wewnątrz.

Szablony możemy znaleźć w większości sklepów, to koszt od 10 zł wzwyż, w zależności od papieru z jakiego wykonane są szablony. Dlatego też postanowiłam przygotować dla Was kolejną paczuszkę do pobrania. Świąteczne szablony do wydrukowania i wycięcia. 

Szablony przygotowane są w formacie A4, każdy wzór umieściłam na osobnej kartce, by łatwiej było z niego korzystać po wydruku. Wzory nie są skomplikowane, więc każdy bez problemu poradzi sobie z wycięciem.  

Pamiętajcie  o jednym im papier, na którym drukujecie twardszy, tym łatwej będzie się Wam pracowało.

 

Ps. Z góry dziękuje za kliknięcia w bannery umieszczone na blogu (pasek boczny). Was to nic nie kosztuje, a mnie pomoże utrzymać domenę.

Pozdrawiam i przypominam, iż do jutra można zgłaszać udział w konkursie mikołajkowym.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia