niedziela, 24 stycznia 2016

Romantyczne zestawienie filmowe czyli TOP 7 Filmów idealnych na wieczór we dwoje

Kochani, mamy końcówkę stycznia a to oznacza, że coraz bliżej Walentynki.
Przyznaję się bez bicia nie przepadam za tymi wszystkimi tandetnymi ozdobami, które towarzyszą z Nam na długo przed 14 lutego, ale mam kogoś dla kogo jestem w stanie zrobić wszystko. Dlatego też staram się by ten dzień w miarę możliwości był choć odrobinę nakropiony romantyzmem.

Bardzo chce by chociaż wieczór był spędzony w romantycznym klimacie. Długo myślałam, czy jest sens podrzucać Wam pomysły na bardziej romantyczne spędzenie Walentynek niż pójście do kina, ale ostatecznie postanowiłam przez te 3 tygodnie podrzucić Wam kilka kreatywnych wpisów z pomysłami na naprawdę romantyczne Walentynki.

Już dziś zdradzę, że przygotowałam dla Was z tej okazji m in. małą DIY inspirację do druku, oraz wpis kulinarny.

Zaczynamy wcześnie, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dziś moje TOP 7 Filmów idealnych na wieczór we dwoje.
 1. Czekolada
  Jeden z najsłodszych filmów romantycznych jaki znam. Matka i córka przyjeżdżają do małego miasteczka, gdzie otwierają sklep, w ofercie którego znaleźć można czekoladę pod każdą niemal postacią. Przedsięwzięcie spotyka się z dezaprobatą burmistrza.
 2. Jeden dzień
  Powiadają, że przeciwieństwa się przyciągają. Ona na wszystko musi  ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w dniu rozdania dyplomów i spędzają ze sobą noc, która okaże się naprawdę inna niż wszystkie.

  Przez najbliższe 20 lat widują się zawsze 15 lipca by rozmawiać o swoich związkach, sukcesach, niespełnionych marzeniach i rozczarowaniach. Spotykają się w różnych momentach życia, by uświadomić sobie, że to czego tak rozpaczliwie szukają jest bliżej niż myśleli.
 3. Wyznanie zakupoholiczki
  Przemiła dziewczyna, która ma problem z... zakupami, popada w długi. Jej marzeniem jest praca w jednym z czołowych magazynów o modzie. Niestety, nie jest to cel łatwy do osiągnięcia. Otrzymuje jednak inną dziennikarską posadę - w piśmie zajmującym się finansami.
 4. Walentynki
  Krótko i na temat. Historię damsko-męskich rozterek, które towarzyszą świętu zakochanych.
 5. Ślubne Wojny
  Liv i Emma to dwie najlepsze przyjaciółki, które nigdy się nie rozstają. Wspólnie planują swoje wesela, które mają się odbyć w eleganckim hotelu Plaza w Nowym Jorku. Błąd w rezerwacji sprawia, że oba wesela muszą odbyć się w tym samym czasie, w tym samym miejscu. Żadna z przyjaciółek nie chce ustąpić, wybucha więc ślubna wojna na śmierć i życie...
 6. Oświadczyny po Irlandzku
  Amerykanka jedzie do Dublina by oświadczyć się swojemu chłopakowi dokładnie 29 lutego. W trakcie podróży spotyka mężczyznę, który wywraca jej życie do góry nogami.
 7. 27 sukienek
  Wielokrotna druhna, niestety nic nie wskazuje na to by sama miała stanąć przy ślubnym kobiercu. Młoda, romantyczna i całkowicie pozbawiona egoizmu, taka jest główna bohaterka. 
  Zawsze przede wszystkim troszczyła się o innych, już dwadzieścia siedem razy pełniła rolę druhny, na co dowodem jest tyleż fantazyjnych sukienek w szafie. Teraz po raz pierwszy postanawia zadbać o siebie. Spotkanie z cynicznym na pozór dziennikarzem Kevinem, który pisuje złośliwe sprawozdania z nowojorskich ślubów, niespodziewanie odmienia jej losy.

  Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia