piątek, 19 lutego 2016

Praca przy komputerze z nowymi okularamiJakiś czas temu gościłam na blogu Magdę i jej wpis o zdrowiu oczu podczaspracy przy komputerze. Mój wzrok od jakiegoś czasu zaczął się pogarszać, przez ciągłą pracę przy komputerze i w końcu padło sformułowanie potrzebuje okularów do komputera. Okulista na początek przepisał mi zerówki z antyrefleksem. Musiałam zatem poszukać dla siebie okularów.
Odwiedziłam wszystkich optyków w moim mieście, niestety ceny oferowanych okularów mnie przeraziły. Nie było mnie stać, żeby wydać 500-1000 zł na okulary. Zaczęłam szukać oferty w internecie.
Sklepów internetowych jest bardzo dużo. Spędziłam kilka godzin na przeglądaniu oprawek. Zanim wybrałam okulary przeczytałam dużo informacji zamieszczonych na blogu trendyokulary-blog.pl. Dzięki temu dowiedziałam się co nieco o antyrefleksie i o tym jak wybrać najlepsze dla mnie oprawki.
W końcu wybrałam nowoczesne, czarne, lekko kocie okulary z polskiej firmy Binokl + szkła z antyrefleksem, ze strony internetowego optyka trendyokulary.pl. Łącznie z przesyłką zapłaciłam za nie około 100 zł. 
Kupione przeze mnie okulary możecie znaleźć TUTAJ
Okulary przyszły dobrze zapakowane. Nie mogło im się nic stać, mimo tego że zamówiłam wysyłkę pocztą – polecony priorytet. Jeśli chcecie możecie wybrać inną opcję wysyłki, jednak wtedy koszt jest odrobinę wyższy. Do oprawek dostałam futerał oraz chusteczkę do czyszczenia oraz certyfikat jakości.
Uważam, że był to dobry wybór. Zaoszczędziłam pieniądze, wyglądam w nich dobrze, widzę doskonale i dodatkowo mniej męczą mi się oczy.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia