Spersonalizowane grafiki dla "Autumn in Berlin"

czwartek, lutego 11, 2016

Połowa lutego to dla mnie nadmiar obowiązków. Praca, dom, nauka, a żeby tego było mało ciągłe przygotowania do Spotkania Bloggerek w Rybniku. Mam bardzo mało czasu na bloga, ale łapiąc chwilę pokazuje Wam grafiki które jakiś czas temu przygotowywałam dla Joanny z bloga Autumn in Berlin.
Projekt prosto z Niemiec wydawał się bardzo prosty, ale nie wzięłam pod uwagę faktu iż autorka w grafikach chce bardzo ważny dla niej element czyli... Trzmiela. Nie było łatwo połączyć panoramę Berlina z owadem, ale chyba wyszło nie najgorzej.
Oczywiście zapraszam Was gorąco do odwiedzenia pięknie rozwijającego się bloga Autumn in Berlin.Masz problem z samodzielnym wykonaniem grafik na stronę/bloga, a może po prostu nie masz do tego głowy, ani czasu? 
Jeśli tak,to zapraszam wykonuje spersonalizowane grafiki rastrowe oraz wektorowe m in. Logotypy, Nagłówki czy Znaki Wodne. 

Chcesz zobaczyć więcej moich prac?
Zapraszam do portfolio. 
Masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania? 
Kontakt do mnie poprzez  Facebook zarówno prywatny jak i Fan Page bloga, formularz kontaktowy w zakładce Zamów Projekt oraz e-mail wtrampkachdocelu@gmail.com
Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.