czwartek, 18 lutego 2016

Sprzedam blog...

Sprzedam blog. Tematyka lifestyle. Prowadzony od 5 lat. Łączna ilość obserwatorów bloga na poszczególnych portalach to ponad 6 tyś. 

Zainteresowany? 

Zapraszam do kontaktu.

Mniej więcej tak wyglądała oferta na którą wczoraj przez przypadek wpadłam w jednej z Facebookowych grup i przyznam, że jestem zszokowana. Nie od dziś wiadomo, że blogi mają bardzo dużą siłę przebicia i zaczynają na prawdę liczyć się jako media. Firmy to wiedzą i stąd tyle współprac z blogosferą. Blogi coraz częściej zaczynają przynosić spore zyski, ale żeby go od tak sprzedać?

Nie urodziłam się wczoraj i wiem, że dobrze prosperujące portale internetowe się sprzedaje dla zysków, ale kurde żeby sprzedać blog w którego tworzenie włożyło się ogrom pracy i serce? Tego nie potrafię zrozumieć.

Każdy blog który zakładałam był swojego rodzaju marką, którą budowałam, często po nocach, bo przecież nie był jedynym obowiązkiem. Może jestem z innej planety, ale nie potrafię pojąć jak można wystawić blog na sprzedaż. Bo co? Bo znudziło mi się pisanie? To go zamykam i usuwam, ale by sprzedać coś co często jest cząstką autora tego zrozumień nie potrafię. Może mi w tym pomożecie?

A czy Wy sprzedalibyście swojego bloga?

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia