Sprzedam blog...

czwartek, lutego 18, 2016

Sprzedam blog. Tematyka lifestyle. Prowadzony od 5 lat. Łączna ilość obserwatorów bloga na poszczególnych portalach to ponad 6 tyś. 

Zainteresowany? 

Zapraszam do kontaktu.

Mniej więcej tak wyglądała oferta na którą wczoraj przez przypadek wpadłam w jednej z Facebookowych grup i przyznam, że jestem zszokowana. Nie od dziś wiadomo, że blogi mają bardzo dużą siłę przebicia i zaczynają na prawdę liczyć się jako media. Firmy to wiedzą i stąd tyle współprac z blogosferą. Blogi coraz częściej zaczynają przynosić spore zyski, ale żeby go od tak sprzedać?

Nie urodziłam się wczoraj i wiem, że dobrze prosperujące portale internetowe się sprzedaje dla zysków, ale kurde żeby sprzedać blog w którego tworzenie włożyło się ogrom pracy i serce? Tego nie potrafię zrozumieć.

Każdy blog który zakładałam był swojego rodzaju marką, którą budowałam, często po nocach, bo przecież nie był jedynym obowiązkiem. Może jestem z innej planety, ale nie potrafię pojąć jak można wystawić blog na sprzedaż. Bo co? Bo znudziło mi się pisanie? To go zamykam i usuwam, ale by sprzedać coś co często jest cząstką autora tego zrozumień nie potrafię. Może mi w tym pomożecie?

A czy Wy sprzedalibyście swojego bloga?

Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.