poniedziałek, 1 lutego 2016

Znajdź miłość w Internecie

Jeszcze 10 lat temu nikt nie pomyślałby nawet, żeby szukać tej drugiej połówki w sieci. Romantyczki wiedzą co mam na myśli. Kwiaty, spacery, mężczyzna wystający pod oknem itd. i itd. To znamy z filmów, ale niestety świat mocno się zmienił i teraz mało kto ma czas na te całe podchody...

Sama jestem romantyczką, więc było dla mnie nie do pomyślenia by szukać miłości w Internecie, do czasu... 

Kilka lat temu koleżanka namówiła mnie, by założyć konto na jednym z portal,i stricte przeznaczonych do randkowania. Wtedy zrobiłam to dla zabawy, by mieć o czym z nudów rozkminiać na przerwach. Nie przyszło mi wtedy do głowy by wiązać się z kimś poznanym w Internecie. W końcu, nigdy do końca nie wiadomo kto jest po drugiej stronie.

Minęło sporo czasu, moje podejście do tego tematu zmieniło się. Spytacie dlaczego? A no dlatego, że to właśnie Internet pomógł mi w znalezieniu drugiej połówki.

Ponad półtora roku temu przez Internet poznałam mojego Kamila, wtedy nie myślałam, że cokolwiek może być z Internetowej znajomości. 

Po tygodniu konwersacji internetowej dostałam pytanie ws. spotkania. No tak strach był. Bo osoba z którą pisałam wydawała się idealna, momentami zbyt idealna by istnieć. Jak się okazało, strach był zbędny, bo podczas pierwszego spotkania powitał mnie przystojniak w koszuli w kratę i z bukietem chabrów.


Dziś mamy już ponad roczny staż związku. Przeżyliśmy razem nie tylko cudowne chwile, ale również takie po których wiele par się rozstaje. Planujemy też wspólną przyszłość. Jesteśmy po prostu szczęśliwi, wszystkim życzę by znaleźli swoją drugą połówkę.

Dlatego, jeśli uważasz że nie masz szczęścia w miłości, a nie korzystałaś/korzystałeś z portali randkowych to zawsze jest dobry czas by zacząć. Może na Ciebie miłość też czeka w Internecie?

Wpis bardzo osobisty, powstał w ramach Wyzwania Blogowego na blogu Życie Inspiruje.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia