niedziela, 13 marca 2016

Spotkanie Blogerek w Rybniku 12 marca 2016 r. - Krótka relacja

I po wszystkim...
Wczoraj w Rybniku o 15.00 w Cafe Bosco odbyło się pierwsze w karierze tego bloga współorganizowane przeze mnie Spotkanie Bloggerek z okazji Dnia Kobiet. Niestety nie wszystkim dziewczynom udało się dotrzeć na czas, ale wybaczamy. Spotkanie co tu dużo mówić, mocno kobiece. Jak to przy takich spotkaniach bywa mam mieszane uczucia, ale ogólne wrażenie dzięki Agnieszce i szczególnie Marcie pozostaje bardzo pozytywne.
Fotograf ze mnie marny, więc i zdjęć ze spotkania nie ma, ale najważniejsze udało mi się uchwycić. Kobiece spotkanie, masa ploteczek i miło spędzony czas, ale tym razem przygotowałyśmy dla uczestniczek coś specjalnego z okazji spóźnionego dnia kobiet czyli pokaz i lekcje makijażu poprowadzone przez Martę Mazurek jej genialne pracę możecie podziwiać na jej FanPage'u.  Przed spotkaniem chętnych by zostać modelką było kilka, jednak nie wiedząc dlaczego entuzjazm opadł i ostatecznie pod pędzel trafiła Sylwia (jarecka.blogspot.com).
Niestety warsztaty musiałyśmy odpuścić, ale myślę że taka krótka lekcja dziewczynom się przyda na przyszłość. Szkoda, że żadna z dziewczyn nie została dłużej niż do regulaminowego czasu spotkania, no ale cóż zdarza się.
Nie chce pisać negatywnie, dlatego przejdźmy do upominków, by zbyt długo Was nie zamęczać.
Pracownia Alex - Kreatywna Ola przygotowała, dla każdej z uczestniczek uroczą ręcznie robioną biżuterię (kolczyki lub bransoletka). W moim przypadku trafienie w dziesiątkę, czarna z charmsem w kształcie kota, no w końcu co to za bloger bez kota.
Atelio.pl -  Marta z atelio przygotowała dla Nas piękne plakaty zwierzaków niczym kolorowanki dla dorosłych. A ja znów mam kota. Kot Janusz bo tak grafika się zwie wykonana jest na grubszym fakturowym papierze.
Eveline Cosmetics - Przygotowało kosmetyczne zestawy, wiadomą sprawą jest, że najbardziej ucieszyłam się z lakierów i podkładu tylko boje się, że będzie zbyt ciemny. 
Noble Medica - Kosmetyczna niespodzianka, której potrzebowałam ujędrniająco nawilżający krem do twarzy, mój jest na wykończeniu dlatego kolejny strzał w dziesiątkę.
LeMax Kosmetyki  - Są lakiery i jest zachwyt, kolory których jeszcze w moich zbiorów nie ma. Idealne na wiosnę. Mam już pomysł na połączenie ich w piękne mani.
Pumice SPA - Pokaźny zestaw pumeksów do stóp oraz proszek do peelingu, ten produkt ciekawi mnie najbardziej.
Autotupki przygotowała dla Nas Marta czyli Dzieciorka, która jest ambasadorką akcji Kocham Zapinam.
The Secret of healing - Iza przygotowała dla dziewczyn zniżkę 15% na zakupy naturalnych kosmetyków.
GorVita -  Kosmetyki inspirowane naturą.
Tattooidee - Idealne na okres wakacyjny czy imprezę na plaży tatuaże kilkudniowe. Oj nie mogę się doczekać wakacji.
PartyLite - Cudownie pachnące świece i woski. Jeszcze nie są zapalone, a cały pokój już pachnie tropikalnie.
Expert Kosmetyki - Kosmetyki do włosów firmy Kallos, ta firma jeszcze mnie nie zawiodła dlatego tym bardziej cieszy mnie fakt, że znów będę mogła odżywić włosy tym zestawem.

Wszystkim firmom, które zechciały zostać sponsorem Naszego skromnego spotkania blogerek w Rybniku serdecznie dziękuję w imieniu swoim, współorganizatorki oraz uczestniczek spotkania.

Rybnickie spotkanie za Nami, a co przed Nami? To się okaże.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia