piątek, 1 kwietnia 2016

I Urodziny Bloga + Konkurs urodzinowy

Prima Aprilis, ale dzisiejszy post nie będzie żartem. Dokładnie rok temu na blogu został opublikowany pierwszy post. Od tego czasu dużo się zmieniło, ale o tym zaraz. Prócz garści informacji z minionego roku blogowania mam też dla Was obiecaną jakiś czas temu niespodziankę, ale o tym w drugiej części wpisu.
Rok blogowania. Co było, a co będzie?
 • Kategoria bloga - Pierwotnym założeniem było, iż blog będzie o tematyce kosmetycznej, ponieważ w okresie gdy powstawał chodziłam na kurs makijażystki, więc wszystko się łączyło. Po kilku wpisach wszystko się zmieniło, zapisałam się na grafikę komputerową i tematyka bloga również mocno się zmieniła, ale nie chce rezygnować z żadnego tematu który mnie interesuje, stąd też padło na lifestyle.
 • Domena z końcówką .pl - Wcześniejsze blogi zawsze miały końcówkę  blogspot.com, ale kurde ileż można?! I tak na 23 urodziny sprawiłam sobie w końcu własną domenę.
 • 220 wpisów - Przez ten rok dużo się działo, ale w okresie 365 dni naskrobałam dla Was 220 wpisów. Dużo, a może mało? Nie wiem. Sami oceńcie.
 • Blog pomógł rozwinąć pasję - Osoby odwiedzające blog czyli Wy kochani tchnęliście we mnie nowe życie, to w dużej mierze dzięki Wam wróciłam do szkoły i znów zaczęłam tworzyć. Dziękuję!
 • Znów zajęłam się organizacją spotkań blogerskich - W styczniu tego roku napisała do mnie stara znajoma nie tylko w życiu, ale i w blogosferze. Zapytałam oo organizację i tak od słowa do słowa, razem zorganizowałyśmy spotkanie blogerek w Rybniku.
 • Powstały kalendarze - Rozwijając swoje pasję powstały dla kalendarze ścienne specjalnie dla Was, które cały czas możecie pobierać.
 • Dodanie kategorii wpisów - Po roku postanowiłam nie ograniczać się aż tak bardzo w tym moim lifestyle'u dlatego też zaczną pojawiać się coraz bardziej różnorodne wpisy.
Rok to długo i na pewno nie o wszystkim wspomniałam, ale nie chce Was zamęczać, dlatego przejdźmy do tego na co od pewnego czasu czekacie, czyli niespodzianka dla publicznych obserwatorów bloga. Konkurs z okazji Pierwszych Urodzin Bloga.
Opcjonalny banner do umieszczenia na blogu
No dobrze przejdźmy do rzeczy. Regulamin i co nieco o nagrodzie.

Nagroda.
Długo myślałam o nagrodzie i doszłam do wniosku iż poznacie ją dopiero podczas ogłaszania wyników. Prezenty na urodziny zawsze są niespodzianką, dlatego też uznałam że taka nutka niewiedzy będzie czymś fajnym. Na moją decyzję wpłynął fakt iż od dłuższego czasu blogerki pokochały różnego rodzaju pudełka niespodzianki. Zdradzę Wam jedynie iż w skład nagrody wchodzą produktu dla ciała i duszy, więc możecie tylko przypuszczać co to będzie.

Regulamin.
 1. Organizatorem i zarazem osobą finansującą nagrodę jestem ja tj. autorka bloga W Trampkach Do Celu.
 2. By wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem bloga poprzez gadżet OBSERWATORZY znajdujący się w bocznej kolumnie bloga.
 3. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.
 4. By konkurs doszedł do skutku minimalna liczba zgłoszeń to 20 , zastrzegam sobie prawo do przedłużenia okresu konkursu jeśli do 22 kwietnia liczba zgłoszeń będzie niższa.
 5.  Konkurs trwa w okresie 1 kwietnia do 22 kwietnia (dokładnie do godziny 12 w południe czasu Polskiego).
 6. By wziąć udział w losowaniu nagrody należy spełnić warunek publicznej obserwacji bloga przez gadżet Obserwatorzy oraz wyrazić chęć udziału w konkursie poprzez komentarz pod tym wpisem (Wzór komentarza poniżej).
 7. Wysyłka nagrody tylko na terenie Terytorium Polskiej Rzeczpospolitej.
 8. Od chwili ogłoszenia wyników liczę 3 dni, to okres w którym czekam na dane zwycięzcy z adresem do wysyłki (Zwycięzca zobowiązany jest do wysłania wiadomości e-mail tylko z adresu który podał podczas zgłoszenia). 
Wzór zgłoszenia.
Imię:
Obserwuje jako:
Adres e-mail:

Życzę powodzenia i zachęcam do udziału.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia