niedziela, 17 kwietnia 2016

Moje TOP 3 seriali, które są godne uwagi

Większość osób, które mnie zna wie doskonale, że jestem miłośniczką komiksów i seriali. Komiksów Wam nie będę przybliżać bo nie są już tak popularne jak w latach 90, ale seriale to już inna bajka. Każdy znajdzie serial idealny dla siebie, ja jestem nieco bardziej wybredna i oglądam tylko te anglojęzyczne by szkolić angielski. Doskonale wiem, że nie każdego idzie zachęcić do nowego serialu, wiem po sobie jak mój K. nie mógł mnie przekonać do Gry o Tron, a teraz czekam z utęsknieniem na kolejny sezon, dlatego też postanowiłam przygotować krótką listę seriali anglojęzycznych, które są na prawdę wartę uwagi.
Seriale oglądam kiedy tylko mam chwilę, najczęściej z moim K. lub podczas ćwiczeń na rowerku czy stepperze to lepsze niż minutnik na który cały czas spoglądamy. No, ale do rzeczy bo mamy słoneczną niedziele, więc nie chce za bardzo przynudzać. 

Zaprasza wszystkich serialomaniaków do lektury.
  • Lucifer - Diabeł któremu znudziło się rządzenie piekłem? Tak brzmi najkrótszy skrót fabuły jednego z moich ulubionych seriali. Lucifer Morningstar czyli Władca Piekieł znudzony dotychczasowym życiem pod dyktando ojca postanawia wziąć urlop. Porzucenie obecnego zajęcia wymienia na życie na ziemi, gdzie zostaje właścicielem luksusowego klubu nocnego. Nic nadzwyczajnego, przecież chce się zabawić, aż do momentu pierwszego zabójstwa, kiedy zaczyna stać po stronie dobra.
  • Black Sails - Serial dla każdego fana piratów, z naciskiem na odbiorców o silnych nerwach, ponieważ nie jest to serial w stylu Disneyowskiej opowieści jak Piraci z Karaibów tylko prawdziwe życie piratów. Wojny, plądrowanie, żegluga i Nassau piracka wyspa na której rządzi kilku najgroźniejszych piratów jakich znała historia.
  • Ones Upon a Time - Lubisz czasem wrócić do świata baśni? Jeśli, tak to "Dawno, dawno temu...", jest idealnym serialem dla Ciebie. Każdy sezon to nawiązanie do kolejnej baśni, wszystko zaczyna się od Królewny Śnieżki, poprzez Kapitana Hooka czy nawet opowieść Krainy Lodu, dokładnie tak w jednym z ostatnich sezonów w serialu zobaczymy nawet Elzę.
To moje obecne TOP 3, jednak seriali które oglądam jest o wiele więcej, ale większość z nich jest tak popularna, że nie trzeba ich przedstawiać czy namawiać do oglądania.

A co wy oglądacie?

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia