Prezentacja firmy Sylveco z blogerkami w tle

piątek, maja 20, 2016

Witajcie,
Jak wiecie z FanPage'a w minioną sobotę miałam przyjemność znów gościć w Kawiarni Cafe Bosco w Rybniku, podczas kolejnego spotkania blogerek. Tym razem cieszyłam się podwójnie, ponieważ na liście blogerek były dziewczyny, których jeszcze nie znam i dodatkowo było to pierwsze spotkanie na którym miałam przyjemność być jako uczestniczka, a nie organizatorka.


Spotkanie blogerek to świetna okazja do poznania ludzi, których znasz tylko z sieci. Nie od dziś wiadomo, że kontakty twarzą w twarz są o wiele bardziej wartościowe niż te online. Dlatego też bardzo dziękuje Izie i Edycie, za możliwość poznania nowych blogerek z mojej okolicy i marki Sylveco, dzięki Agnieszce dermokonsultantce firmy Sylveco i blogerce urodowej. Oprócz znajomych z poprzednich spotkań Anity i Renaty oraz Agnieszki, którą znam od kilku lat właśnie dzięki organizacji spotkań blogerek w Rybniku, miałam przyjemność poznać Izę, Martę, Olę oraz będącą z Wrocławia Marie Velte. Oczywiście dziękuję też Magdzie, Naszemu fotografowi, bo zrobienie dobrych zdjęć w Bosco to naprawdę wyczyn. Niestety były też blogerki, które chciałam poznać, ale nie dotarły.


Jak to zwykle podczas kobiecych spotkań bywa towarzyszyły Nam rozmowy nie tylko na tematy blogowe, śmiech i nauka o kosmetykach naturalnych. Pomimo iż większość dziewczyn widziało się pierwszy raz na oczy to podczas spotkania wszystkie zachowywałyśmy się jak "stare znajome". Super sprawa, że osoby mające wspólną pasję i znające się tylko z sieci potrafią tak szybko zawrzeć nić porozumienia.


Przyjemne z pożytecznym, bo nie tylko mogłyśmy się spotkać, wymienić poglądami i doświadczeniami, ale również dowiedzieć się co nie co o produktach firmy Sylveco oraz nowej na Polskim rynku firmie Vianek. Dzięki Agnieszce miałyśmy możliwość bliżej poznać produkty wcześniej wspomnianych firm i przyznam szczerze, Sylveco mnie nie zachwyciło, ale Vianek pokochałam od pierwszego wąchnięcia.


Nasza skóra została też poddana szybkiemu i bezbolesnemu badaniu jej nawodnienia i niestety okazało się, że wszystkie pijemy za mało płynów.


Iza z Edytą podczas zbierania zgłoszeń zaznaczyły wyraźnie iż nie przewidują upominków, jednak firma Sylveco zrobiła im małego psikusa i podarowała każdej z Nas małą torebeczkę z produktami, ale o tym innym razem, gdy już je przetestuje.

Raz jeszcze dziękuje organizatorkom za możliwość poznania nowych blogerek z mojej okolicy i Magdzie za zdjęcia, bo jak wspomniałam zrobić zdjęcia nadające się do czegokolwiek w Bosco to sztuka, która nie każdemu wychodzi.

Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.