piątek, 20 maja 2016

Prezentacja firmy Sylveco z blogerkami w tle

Witajcie,
Jak wiecie z FanPage'a w minioną sobotę miałam przyjemność znów gościć w Kawiarni Cafe Bosco w Rybniku, podczas kolejnego spotkania blogerek. Tym razem cieszyłam się podwójnie, ponieważ na liście blogerek były dziewczyny, których jeszcze nie znam i dodatkowo było to pierwsze spotkanie na którym miałam przyjemność być jako uczestniczka, a nie organizatorka.


Spotkanie blogerek to świetna okazja do poznania ludzi, których znasz tylko z sieci. Nie od dziś wiadomo, że kontakty twarzą w twarz są o wiele bardziej wartościowe niż te online. Dlatego też bardzo dziękuje Izie i Edycie, za możliwość poznania nowych blogerek z mojej okolicy i marki Sylveco, dzięki Agnieszce dermokonsultantce firmy Sylveco i blogerce urodowej. Oprócz znajomych z poprzednich spotkań Anity i Renaty oraz Agnieszki, którą znam od kilku lat właśnie dzięki organizacji spotkań blogerek w Rybniku, miałam przyjemność poznać Izę, Martę, Olę oraz będącą z Wrocławia Marie Velte. Oczywiście dziękuję też Magdzie, Naszemu fotografowi, bo zrobienie dobrych zdjęć w Bosco to naprawdę wyczyn. Niestety były też blogerki, które chciałam poznać, ale nie dotarły.


Jak to zwykle podczas kobiecych spotkań bywa towarzyszyły Nam rozmowy nie tylko na tematy blogowe, śmiech i nauka o kosmetykach naturalnych. Pomimo iż większość dziewczyn widziało się pierwszy raz na oczy to podczas spotkania wszystkie zachowywałyśmy się jak "stare znajome". Super sprawa, że osoby mające wspólną pasję i znające się tylko z sieci potrafią tak szybko zawrzeć nić porozumienia.


Przyjemne z pożytecznym, bo nie tylko mogłyśmy się spotkać, wymienić poglądami i doświadczeniami, ale również dowiedzieć się co nie co o produktach firmy Sylveco oraz nowej na Polskim rynku firmie Vianek. Dzięki Agnieszce miałyśmy możliwość bliżej poznać produkty wcześniej wspomnianych firm i przyznam szczerze, Sylveco mnie nie zachwyciło, ale Vianek pokochałam od pierwszego wąchnięcia.


Nasza skóra została też poddana szybkiemu i bezbolesnemu badaniu jej nawodnienia i niestety okazało się, że wszystkie pijemy za mało płynów.


Iza z Edytą podczas zbierania zgłoszeń zaznaczyły wyraźnie iż nie przewidują upominków, jednak firma Sylveco zrobiła im małego psikusa i podarowała każdej z Nas małą torebeczkę z produktami, ale o tym innym razem, gdy już je przetestuje.

Raz jeszcze dziękuje organizatorkom za możliwość poznania nowych blogerek z mojej okolicy i Magdzie za zdjęcia, bo jak wspomniałam zrobić zdjęcia nadające się do czegokolwiek w Bosco to sztuka, która nie każdemu wychodzi.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia