poniedziałek, 30 maja 2016

Trampki polecają ... #1 + Link Party

Natchniona rozmowami podczas spotkania blogerek oraz naładowana pozytywną energią po udanym tygodniu postanowiłam stworzyć coś na styl cyklu postów polecających. Po przemyśleniach uznałam, że co jakiś czas, (na początek raz w miesiącu) pojawi się wpis polecający moim zdaniem wpisy godne uwagi, na pewno znacie te formę polecenia z innych blogów. 

Postaram się by w każdym wpisie polecającym znalazły się 3, może 5 linków. Oczywiście, jeśli uznam iż wpisów wartych uwagi w danym miesiącu jest więcej po prostu pojawią się dwa posty z linkami.

Na początek przygotowałam dla Was mały mix, jeśli chodzi o kategorię wpisów.

1. Długie i gęste rzęsy są marzeniem? Jeśli, tak to zapraszam do Doroty, gdzie przeczytacie o odżywkach do rzęs. Dorota udowadnia, że dobra pozycja firmy na rynku kosmetycznym to nie wszystko.

2. Gap Year... Cóż to jest? Jeśli tak samo jak ja nie masz pojęcia cóż znaczy to anglojęzyczne określenie to zapraszam do Between Dots, tam dowiesz się wszystkiego na ten temat.

3. Ciekawią Cię azjatyckie kosmetyki? Już tyle się o nich naczytałaś, że chcesz w końcu spróbować, bo przecież są takie super. U Sakurako too przeczytasz o nich wszystko.

4. Jesteś minimalistką i uwielbiasz wszystko co takie jest? Wpadnij do Minimalist Lover, tam znajdziesz proste DIY na minimalistyczne ozdoby wnętrza za grosze.

5. Problem każdej kobiety "Nie mam się w co ubrać". 3000 kcal pokazuje, że wcale nie trzeba wydawać fortuny by nosić świetne ciuchy.

Tyle poleceń na dziś, a teraz zapraszam na Link Party, może wśród następnych poleceń znajdzie się Twój wpis.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia