Wyniki 1-ego urodzinowego konkursu

niedziela, maja 08, 2016

Z małym poślizgiem, przez co przepraszam, ale sprawy osobiste. Zgłosiło się bardzo dużo osób, co ogromnie cieszy. Niestety były też takie, które nie spełniły warunków regulaminu, dlatego zostały zdyskwalifikowane. Z pośród około 60 osób w drodze losowania została wybrana jedna. Dlatego też już nie będę przedłużać.
Oto zwycięzca, a raczej zwyciężczyni 1-ego Urodzinowego Konkursu.
Na wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub e-mail (z adresu podanego w zgłoszeniu, na inne e-maile nie odpowiem): wtrampkachdocelu@gmail.com, czekam 3 dni czyli do wtorku 10 maja do godziny 21.00. Jeśli po tym czasie nie dostane wiadomości z adresem w celu wysłania nagrody losuję kolejną osobę. 

Co do nagrody, to po namowom z Waszej strony podjęłam decyzję, że tylko zwyciężczyni ją pozna po otwarciu paczki, która do niej dotrze. Skoro to konkurs urodzinowy to niech niespodzianka zostanie niespodzianką.

Zaznaczam też, że jeśli pojawią się osoby, które po ogłoszeniu wyników przestaną obserwować bloga, zostaną wpisane na czarną listę co wiąże się z dyskwalifikacją zgłoszenia w kolejnych konkursach nie tylko na blogu, ale również na portalach społecznościowych.

Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.