niedziela, 8 maja 2016

Wyniki 1-ego urodzinowego konkursu

Z małym poślizgiem, przez co przepraszam, ale sprawy osobiste. Zgłosiło się bardzo dużo osób, co ogromnie cieszy. Niestety były też takie, które nie spełniły warunków regulaminu, dlatego zostały zdyskwalifikowane. Z pośród około 60 osób w drodze losowania została wybrana jedna. Dlatego też już nie będę przedłużać.
Oto zwycięzca, a raczej zwyciężczyni 1-ego Urodzinowego Konkursu.
Na wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub e-mail (z adresu podanego w zgłoszeniu, na inne e-maile nie odpowiem): wtrampkachdocelu@gmail.com, czekam 3 dni czyli do wtorku 10 maja do godziny 21.00. Jeśli po tym czasie nie dostane wiadomości z adresem w celu wysłania nagrody losuję kolejną osobę. 

Co do nagrody, to po namowom z Waszej strony podjęłam decyzję, że tylko zwyciężczyni ją pozna po otwarciu paczki, która do niej dotrze. Skoro to konkurs urodzinowy to niech niespodzianka zostanie niespodzianką.

Zaznaczam też, że jeśli pojawią się osoby, które po ogłoszeniu wyników przestaną obserwować bloga, zostaną wpisane na czarną listę co wiąże się z dyskwalifikacją zgłoszenia w kolejnych konkursach nie tylko na blogu, ale również na portalach społecznościowych.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia