wtorek, 28 czerwca 2016

Trampki polecają ... #2 + Link Party

Link party oraz post polecający Wasze wpisy z małym poślizgiem, ale druga rocznica z moim K. była na pierwszym planie. Dlatego mam cichą nadzieje iż wybaczycie mi ten dzień opóźnienia. Czerwiec był dla mnie bardzo pracowity, koniec szkoły masa zaliczeń i do tego projekty, których każdego dnia przybywało. Nie żałuje żadnej minuty tego miesiąca i mam nadzieje iż lipiec będzie równie owocnym miesiącem.  Dziś mam dla Was kolejną porcję wpisów no i oczywiście na koniec LinkParty.

1. DIY, jeśli podobnie jak ja uwielbiasz sama tworzyć rzeczy z niczego to zajrzyj do Adrianny i zobacz jak w łatwy sposób zrobić Eko Torbę ze starego T-Shirt' a. 

2. Wakacje LAST MINUTE? Przebierasz w ofertach, a nadal nie wiesz gdzie się udać? Paula zaprasza do Grecji i opowiada trochę o zwyczajach Greków.

3. Nawet najlepszy wpis nie zostanie zauważony bez odpowiedniej promocji. Wbijaj do Roberty, gdzie znajdziesz listę portali na których możesz się bez limitów promować.

4. Ciekawi Cię jak Koreanki dbają o swoją długowieczną urodę? Może zaciekawi Cię słów kilka na temat książki "Sekrety Urody Koreanek".

5. Szukasz dodatkowych pomysłów na promocję bloga lub biznesu? Oktawia i Krzysiek wymyślili fajny pomysł, który sprawdzi się na większych blogowych imprezach.

Zaraz przejdziemy do LinkParty na które dużo osób czeka, ale przed tym mam pytanko.
Jakiś czas temu przygotowałam dla Was Plakaty do druku (kocia i psia wersja), myślę nad kolejnym projektem, tym razem w planach jest kolorowanka i tutaj pytanie do Was, czy bylibyście zainteresowaniu kolorowankami do druku?

Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia