Trust Flow co to jest?

piątek, lipca 15, 2016

Od jakiegoś czasu portale, blogi czy po prostu firmy poszukujące do współpracy ciekawych miejsc w sieci stawiają na pierwszym miejscu współczynnik TRUST FLOW. Niestety nie każdy wie co to jest, tym bardziej, że choć w sieci masa informacji na ten temat to w rzeczywistości jest bardzo mało miejsc, gdzie wszystko wyjaśnione jest jasno i zrozumiale dla każdego.


Trust Flow to nic innego jak poziom wiarygodności domeny (tej kupionej z końcówką .pl czy .com) Nie można sprawdzić wiarygodności strony czy bloga gdy ten funkcjonuje z dopiskiem Wordpress, Blogspot, Blox itd. Mówiąc po polsku TF jest to współczynnik określający atrakcyjność Naszej domeny. Im wyższy tym dla Nas lepiej, bo oznacza to że prowadzi do Nas wiele wartościowych stron w sieci. 
Im częściej jakaś strona posiadająca własną domenę zacytuje jeden z Naszych wpisów i podlinkuje źródło do Nas tym lepiej pozycjonowana jest strona i Trust Flow wyższy. 

Oczywiście by domena i prowadzona przez Nas strona była atrakcyjna dla czytelników i potencjalnych klientów składa się wiele czynników, ale Trust Flow jest jednym z dwóch najczęściej branych pod uwagę czynników. Drugim jest Citation Flow, który odnosi się do linków przychodzących (o nim innym razem). Dlatego powinno szczególnie Nam zależeć by akurat te dwa czynniki były na jak najwyższym poziomie.

Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.