poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Jak podnieść współczynnik Trust Flow? - 3 sprawdzone sposoby

Coraz częściej sprawdzany przez potencjalnych klientów, jeśli chodzi o współprace blogger - firma. Współczynnik Trust Flow, bo to o nim mowa, staje się zmorą blogerów. Jakiś czas temu o nim wspominałam, wtedy duża część z Was pisała, że nawet nie słyszała o czymś takim. Jednak chcące współpracować z blogerami firmy właśnie współczynnik Trust Flow stawiają na pierwszym miejscu (oczywiście zaraz po statystykach i liczbie followersów). 

Otrzymałam w ostatnich dniach sporo wiadomości z pytaniami "Jak podnieść współczynnik Trust Flow?". Otóż sposobów jest kilka, ale omówię te sprawdzone, które podnoszą Trust Flow najszybciej.


LinkParty
Najszybszy, najłatwiejszy i najprzyjemniejszy sposób na podniesiecie Trust Flow. Wskaźnik TF to informacja ile stron posiadających własną domenę prowadzi do Nas, a przecież LinkParty to przecież zostawianie linka do swojego bloga czy konkretnego wpisu w innym miejscu w sieci. Jednak działa to tylko gdy uczestniczymy w LP na BLOGACH POSIADAJĄCYCH WŁASNĄ DOMENĘ. Pozostawianie kolejnego linka na Facebooku nie działa, dlatego też Facebookowy SPAM jest stratą czasu.

Wyzwania blogowe
Wyzwania blogowe, czyli pisanie na wskazany temat. Takim wyzwaniom prawie zawsze towarzyszy LinkParty, a co za tym idzie? Znów mamy miejsce gdzie zostawić swój link. Trzeba jednak pamiętać o domenie, jeśli blog organizujący WB nie posiada domeny NASZ TRUST FLOW NIE WZROŚNIE.

Posty Gościnne 
Jedno z najpopularniejszych sposobów nie tylko na podniesienie TF, ale także sposób na promocje i zwiększenie popularności (zresztą LinkParty i Wyzwania blogowe działają podobnie). Jednak nie jest to sposób dla leniwych, gdyż tutaj tak jak w przypadku Wyzwań blogowych trzeba się wysilić i coś napisać, a tutaj dodatkowo coś co nie będzie publikowane u Nas, a na "obcym" blogu. W przypadku PG na koniec artykułu zawsze podawany jest autor i link do jego miejsca w sieci.
Pamiętajcie stosując którekolwiek z powyższych sposobów podniesienia Trust Flow OBA BLOGI MUSZĄ MIEĆ WŁASNĄ DOMENĘ, tzn. Twój Blog i blog na którym zostawiasz link do siebie. Podrzucam Wam także stronkę, gdzie możecie sprawdzić wartość swojej domeny (TUTAJ).

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia