poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Trampki polecają ... #3 + Link Party

Ze względu na problemy z łącznością o których informowałam Was na Facebooku w sierpniu pojawią się dwa wpisy polecające oraz dwa LinkParty. Jedno jak przystało na tradycje, które pojawi się w ostatni poniedziałek miesiąca oraz zaległe z lipca.

Pozostając w temacie wakacji mam dla Was kilka iście wakacyjnych wpisów. Po poleceniach zapraszam również na LinkParty, może właśnie Twój link pojawi się w kolejnej polecajce.

1. Półmetek wakacji, niektórzy swoją podróż tego lata mają już za sobą inni zaś dopiero ją planują. Niestety nie każdy może sobie pozwolić by wydać większą sumę na ten cel, dlatego też wysyłam Was natychmiast do Ani, gdzie znajdziecie 6 sposobów na wakacje niższym kosztem.

2. Wakacje z dzieciakami czy nie, dobrze spędzić w otoczeniu natury, dlatego zapraszam do Natalii na wirtualny, pełen zdjęć wypad do Zoo w Norymberdze.

3. Dalej w letnim klimacie, ale tym razem ponownie zapraszam do Roberty na kolejne banalne w wykonaniu i genialne w swej prostocie DIY.

Wakacyjnych wpisów w sieci jest mnóstwo, ale coraz częściej napotykam duble, czy kopie niż oryginalne posty stąd też decyzja iż tym razem będą tylko 3 linki.

Ja poleciłam teraz Wasza kolej. Podzielcie się JEDNYM Waszym zdaniem najlepszym wpisem z ostatniego miesiąca, a może właśnie on zostanie polecony.

Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia