Personalizowany bidon od MyGiftDna

piątek, września 30, 2016

Bardzo długo ociągałam się z tą recenzją. Nie to że mi się nie chciało, czy nie miałam czasu. Po prostu każdy produkt o którym dla Was pisze jest przeze mnie bardzo dokładnie sprawdzany. Niezależnie czy jest to kosmetyk, czy przedmiot użytku codziennego. Dlatego też ten wpis czekał do momentu sprawdzenia bidonu przeze mnie pod wieloma względami, ale od początku.

Na początku sierpnia napisała do mnie Magda z MyGiftDNA w celu podjęcia współpracy. Pisałam Wam o tym na FanPage'u oraz we wpisie dot. pióra wiecznego. Wtedy też otrzymałam do testów bidon z wygrawerowaną literą "K" i to właśnie on będzie gwiazdą wpisu.


Wykonany ze stali sportowy bidon o pojemności 550ml z grawerem wykonanym techniką laserową. Bidon posiada wygodny w użyciu dzióbek do picia, pozwalający na jego otwarcie jedną ręką. Idealny dla każdego fana sportu, ale nie tylko. Mnie służy na co dzień. Staram się unikać kupnych napojów, więc jest taki bidon jest to idealne rozwiązanie by wlać swój napój i wyruszyć w miasto, a może na wycieczkę w góry.


Grawer jest wykonany bardzo precyzyjnie co bardzo dodaje mu uroku. W nakrętkę na wbudowaną rurkę co ułatwia użytkowanie. Przyznaje trochę się bałam, że wykonany ze stali zacznie rdzewieć, ale wszystko jest w jak najlepszym porządku. Trochę szkoda, że ma tylko 550 ml pojemności, bo wolę bidony i butelki o pojemności około 700 ml, ale trudno przynajmniej mieści się w torebce.


A wy z jakich bidonów korzystacie? 
Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.