Seriale idealne na długie jesienne wieczory - Moje propozycje

sobota, października 08, 2016

Jesień już na dobre u Nas zawitała, wieczory są coraz dłuższe, a temperatura zaczyna być coraz niższa, przez co nie mamy już takiej ochoty na wieczorne spacery jak latem czy wiosną, a coś robić trzeba by nie popaść w jesienną depresje. Na zewnątrz zimno i nieprzyjemnie, dlatego też szukamy sposobów na spędzenie czasu bez konieczności wychodzenia w domu.

Gorąca herbata, a może kakao do tego koc i ulubiona książka... Tak wyglądają cudowne wieczory w świecie książki, jednak gdy oczy zmęczone i książka musi poczekać sięgamy po pilot. Co włączyć by uniknąć skakania po kanałach? W zeszłym roku zarażałam polecałam Wam filmy idealne na jesienne wieczory, a w tym roku przygotowałam listę seriali, które potrafią wciągnąć...


"Lucyfer"
Przystojny, znudzony życiem w otchłani piekieł Lucyfer, który wybiera "najspokojniejsze" z możliwych miast Los Angeles na swój urlop. Główny bohater łącząc przyjemne z pożytecznym coraz lepiej czuje się w mieście Aniołów, a co zabawniejsze bawi się w detektywa.

"Sherlock" 
Sherlocka Holmesa nikomu przedstawiać chyba nie trzeba. Powstało już wiele wersji historii opowiadającej o słynnym detektywie. Zagadki kryminalne, morderstwa i niezwykły klimat. Polecam Wam serdecznie wersje, gdzie odtwórcą głównej roli jest Benedict Cumberbatch, gdyby ktoś jednak wolał film to zachęcam do zapoznania się z wersją z Robertem Downey JR.

"Wikingowie"
Przenieś się do czasów Wikingów. Serial opowiada historię o Ragnara Lothbroka, który jak mówią legendy był potomkiem samego Odyna. Nieustająca akcja. Brodaci i waleczni mężczyźni oraz silne i niezależne kobiety, a żeby tego było mało to na dodatek mamy tam bogów. Jednak nie jest to serial dla wrażliwych, nie obejdzie się bez krwawych scen.

"Gra o tron"
Serial na podstawie książek George'a R. R. Martina to jeden z najbardziej zjawiskowych seriali ostatnich lat. Historia walki o żelazny tron to rozrywka na najwyższym poziomie. Smoki, czary, podstępne intrygi, tajemnice, romanse i morderstwa. Martin uśmierca, każdego z aktorów którego zdążycie polubić, więc radzę się nie przywiązywać. Jedyne co jest pewne to Winter is coming.

Kochani, a Wy co oglądacie?

Pozdrawiam


You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.