sobota, 8 października 2016

Seriale idealne na długie jesienne wieczory - Moje propozycje

Jesień już na dobre u Nas zawitała, wieczory są coraz dłuższe, a temperatura zaczyna być coraz niższa, przez co nie mamy już takiej ochoty na wieczorne spacery jak latem czy wiosną, a coś robić trzeba by nie popaść w jesienną depresje. Na zewnątrz zimno i nieprzyjemnie, dlatego też szukamy sposobów na spędzenie czasu bez konieczności wychodzenia w domu.

Gorąca herbata, a może kakao do tego koc i ulubiona książka... Tak wyglądają cudowne wieczory w świecie książki, jednak gdy oczy zmęczone i książka musi poczekać sięgamy po pilot. Co włączyć by uniknąć skakania po kanałach? W zeszłym roku zarażałam polecałam Wam filmy idealne na jesienne wieczory, a w tym roku przygotowałam listę seriali, które potrafią wciągnąć...


"Lucyfer"
Przystojny, znudzony życiem w otchłani piekieł Lucyfer, który wybiera "najspokojniejsze" z możliwych miast Los Angeles na swój urlop. Główny bohater łącząc przyjemne z pożytecznym coraz lepiej czuje się w mieście Aniołów, a co zabawniejsze bawi się w detektywa.

"Sherlock" 
Sherlocka Holmesa nikomu przedstawiać chyba nie trzeba. Powstało już wiele wersji historii opowiadającej o słynnym detektywie. Zagadki kryminalne, morderstwa i niezwykły klimat. Polecam Wam serdecznie wersje, gdzie odtwórcą głównej roli jest Benedict Cumberbatch, gdyby ktoś jednak wolał film to zachęcam do zapoznania się z wersją z Robertem Downey JR.

"Wikingowie"
Przenieś się do czasów Wikingów. Serial opowiada historię o Ragnara Lothbroka, który jak mówią legendy był potomkiem samego Odyna. Nieustająca akcja. Brodaci i waleczni mężczyźni oraz silne i niezależne kobiety, a żeby tego było mało to na dodatek mamy tam bogów. Jednak nie jest to serial dla wrażliwych, nie obejdzie się bez krwawych scen.

"Gra o tron"
Serial na podstawie książek George'a R. R. Martina to jeden z najbardziej zjawiskowych seriali ostatnich lat. Historia walki o żelazny tron to rozrywka na najwyższym poziomie. Smoki, czary, podstępne intrygi, tajemnice, romanse i morderstwa. Martin uśmierca, każdego z aktorów którego zdążycie polubić, więc radzę się nie przywiązywać. Jedyne co jest pewne to Winter is coming.

Kochani, a Wy co oglądacie?

Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia