poniedziałek, 21 listopada 2016

Piękna Jesienią #7 | To już koniec.

Sześć tygodni wpisów w ramach wyzwania za Nami. Poznałam wiele nowych blogów, bo przecież w akcji uczestniczyło aż 48 blogerek. Wielkie gratulacje dla wszystkich, szczególnie dla tych które wytrwały od pierwszego do ostatniego tygodnia. Dzięki tym kilku tygodniach wróciła energia do pisania bloga i choć czasu mam ostatnio coraz mniej to w wolnej chwili chętniej siadam do posta.

Nie każdy tydzień należał do łatwych pod względem tematycznym, ale właśnie dzięki takim wyzwaniom blogowym wiem, że mogę pisać w różnych dziedzinach. Publiczna motywacja do działania daje dużo energii by po męczącym dni usiąść i coś napisać. 

Po wpisach uczestniczek, zauważyłam też ponownie, że chętniej wracam na blogi, które nie tylko wyglądają estetycznie i mają ciekawą treść, ale także piękne zdjęcia. Dało mi to do myślenia, że muszę popracować nad moimi zdjęciami by po prostu się podobały.

Oczywiście nie może zabraknąć wszystkich wpisów, które powstały w czasie akcji. Poniżej znajdziecie listę postów, gdyby ktoś coś przeoczył.


Mam nadzieje, że po zakończeniu akcji będziecie mnie równie często odwiedzać. No dobrze podsumowanie mamy za sobą, a teraz dwa przypomnienia. Od jakiegoś czasu możecie pobierać Koci Kalendarz Ścienny na 2017 rok, zapraszam serdecznie do przygarnięcia kotów. Zostało dokładnie 10 dni do zakończenia Giveaway, które trwa do końca listopada.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia