wtorek, 22 listopada 2016

Shopper bag w kolorze navy blue | Torba idealna dla zabieganej

Zabiegana kobieta potrzebuje pojemnej torby by zmieścić w niej wszystko co (nie) zawsze potrzebne. I choć sama częściej wybieram małą torebkę w której mieści się tylko portfel, telefon i klucze to duża torba w której zmieszczę wszystko wraz z kluczem nastawnym jest moim must have. Brak dużej torby najbardziej doskwierał w szkole, dlatego zaczęły się poszukiwania torby z prawdziwego zdarzenia, która bez trudu wytrzyma mój szybki styl życia.

Torba Shopper Bag zwana potocznie "szopperką" już dawno skradła moje serce, ale niestety poszukiwania tej idealnej pod każdym (no prawie każdym) względem do łatwych nie należały. Na rynku możemy znaleźć szeroki wybór toreb w tym stylu jednak zawsze pojawiało się jakieś "ale". Najgorzej było znaleźć torbę która nie była w kolorze czarnym, ani beżowym a do tego miała by zamek chroniący wnętrze torby przez wodą w deszczowe dni. 

Po ciężkim roku podczas, którego moja garderoba zapełniła się czarnymi ciuchami i równie mrocznymi dodatkami, dlatego zależało mi by torba choć w minimalnym stopniu nadawała świeżości większości moich stylizacji i tak padło na shopperkę w morskim kolorze.


Duża i bardzo pojemna torba w kolorze navy blue czyli morskim. Z regulowanymi rączkami oraz długim odpinanym paskiem. Okazała się strzałem w dziesiątkę. Bez problemu mieszczą się w niej wszystkie potrzebne na uczelni czy w pracy przedmioty. Jedyne co nie zdołało się w niej zmieścić to mój laptop służący do pracy na co dzień, ale to nic mam zamiennie notebooka. 
A tak torba uzupełnia prostą codzienną stylizację.Sweterek - Cubus
Płaszcz - in extenso
Spodnie - Sara Kelly
Botki - Deichmann
Torba - Brytyjka.pl

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia